Levenhuk DTX 50 Dijital Mikroskop, 400x'e kadar kayda değer oranda büyütme oranları sunan modern bir USB dijital mikroskoptur ve gözlemlenen numunelerin fotoğraf ve videolarını çekmenizi sağlayan 1,3 Mpx'lik bir dijital kamera ile donatılmıştır. Bu model birçok farklı alanda kullanılabilir: elektronik, mücevher, biyoloji, zooloji ve daha fazlası. Kullanışlı tripod standart kite dahildir.
Mikroskop standart USB 2.0 kablosu ile bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara bağlanır. Numunelerin gözlemlenmesi ve kaydedilen görüntülerin düzenlenmesi kite dahil kullanımı kolay görüntü işleme yazılımı ile gerçekleştirilir. Yazılım, görüntü ve videoları çekmeniz ve düzenlemenize olanak tanıyan görüntü işleme özelliklerine ek olarak gözlemlenen numunelerin doğrusal boyutları, çevreleri, yarıçapları ve farklı açılarını ölçebilir.
Levenhuk DTX 50'un kullanılması son derece kolaydır ve herhangi bir özel bilgi veya beceri gerektirmez. Kompakt boyutu sayesinde bu mikroskop evde kullanıma oldukça uygundur. Mikroskop, kitle birlikte verilen tripod ile ya da bu tripod olmadan kullanılabilir.
Mikroskop gövdesi dokununca hoş bir his veren ve rahat bir tutuş sağlayan kauçuk korumalıdır; bu koruma cihazın ellerinizden kaymasını önler.
Özellikler:
Kit içeriği:
Yazılımın kullanılması ile ilgili öneriler:
Programın doğru şekilde çalışabilmesi için lütfen yüklenen uygulamayı yalnızca mikroskopunuz bir bilgisayara bağlandığında ve gözlem yapmaya hazır olduğunda başlatın.
Levenhuk DTX 50 Dijital Mikroskop, harici dijital kameralar ile uyumlu değildir.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555004303 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 6x21x15 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.36 kg |
| Tip | dijital |
| Mikroskop başlığı türü | dijital ekran/PC monitörü |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Büyütme, x | 20 — 400 |
| Büyütme aralığı | 200x–800x |
| Odak | manuel, 0–150 mm |
| Gövde | kauçuk, plastik |
| Aydınlatma | LED |
| Parlaklık ayarı | yes |
| Güç kaynağı | USB kablosuyla 5 V DC |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Görüntü | 1600x1200, 1280x720, 640x480 |
| Uygulama | başlangıç seviyesi, uygulamalı araştırma için |
| Aydınlatma konumu | üst |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
| Megapiksel | 1.3 |
| Video kaydı | evet |
| Görüntü biçimi | *.jpg |
| Video biçimi | *.avi |
| Yazılım, sürücüler | ölçüm fonksiyonlu fotoğraf ve video çekme ve işleme yazılımı |
| Çıkış | USB 2.0 |
| Sistem gereksinimleri | İS Windows 7/8/10, Mac 10.6 ~ 10.10; 1,8 GHz Intel P4 ve üstü, 512 MB RAM, 64 MB video kartı, USB 2.0, CD-ROM |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























