Levenhuk DTX 90 yüksek hassasiyet gerektiren çalışmalar için geliştirilmiş bir modern USB dijital mikroskoptur. Mikroskop, 5 Mpx kamera ile donatılmıştır ve 10x–300x aralığında büyütme oranları sunar. Bu ürün, özel bir tripod ve ölçüm göstergeli (x ekseni boyunca 8 cm ve y ekseni boyunca 7 cm) ve kamera altında numunenin sabitlenmesi için iki klipsli bir lamel yuvası ile birlikte sunulur.
Levenhuk DTX 90 Dijital Mikroskop, en yüksek kalitede ve çözünürlükte görüntüler elde edebilmenizi sağlar. Mikroskop standart USB 2.0 kablosu ile bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara bağlanır. Numunelerin gözlemlenmesi ve kaydedilen görüntülerin düzenlenmesi kite dahil kullanımı kolay görüntü işleme yazılımı ile gerçekleştirilir. Yazılım, görüntü ve videoları çekmeniz ve düzenlemenize olanak tanıyan görüntü işleme özelliklerine ek olarak gözlemlenen numunelerin doğrusal boyutları, çevreleri, yarıçapları ve farklı açılarını ölçebilir.
Levenhuk DTX 90'un kullanılması son derece kolaydır ve herhangi bir özel bilgi veya beceri gerektirmez. Kompakt boyutu sayesinde bu mikroskop evde kullanıma oldukça uygundur. Gerekli olması halinde dijital kamerayı geri çekebilir ve tripod olmadan kullanabilirsiniz.
Mikroskop gövdesi dokununca hoş bir his veren ve rahat bir tutuş sağlayan kauçuk korumalıdır; bu koruma cihazın ellerinizden kaymasını önler.
Özellikler:
Kit içeriği:
Yazılımın kullanılmasıyla ilgili öneriler:
Programın doğru şekilde çalışabilmesi için lütfen yüklenen uygulamayı yalnızca mikroskopunuz bir bilgisayara bağlandığında ve gözlem yapmaya hazır olduğunda başlatın.
Levenhuk DTX 90 Dijital Mikroskop, harici dijital kameralar ile uyumlu değildir.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555004310 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 14x22x17 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.92 kg |
| Tip | dijital |
| Mikroskop başlığı türü | dijital ekran/PC monitörü |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Büyütme, x | 10 — 300 |
| Büyütme aralığı | 200x–800x |
| Lamel yuvası, mm | 120x165 |
| Lamel yuvası hareket aralığı, mm | sabit |
| Lamel yuvası özellikleri | bir ölçüm ölçeği ile, klipsleri var |
| Odak | manuel, 0–150 mm |
| Gövde | kauçuk, plastik |
| Aydınlatma | LED |
| Parlaklık ayarı | yes |
| Güç kaynağı | USB kablosuyla 5 V DC |
| Kullanıcı seviyesi | yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Görüntü | 2592x1944, 2320x1744, 2048x1536, 1920x1080, 1280x1024 |
| Uygulama | uygulamalı araştırma için |
| Aydınlatma konumu | üst |
| Araştırma yöntemi | parlak alan |
| Megapiksel | 5 |
| Video kaydı | evet |
| Görüntü biçimi | *.jpg |
| Video biçimi | *.avi |
| Yazılım, sürücüler | UVC, ölçüm fonksiyonlu fotoğraf ve video çekme ve işleme yazılımı |
| Çıkış | USB 2.0 |
| Sistem gereksinimleri | Windows 7/8/10/11, Mac 10.12 ve üstü, minimum P4 1,8 GHz, 512 MB RAM, 64 MB video kartı, USB 2.0 bağlantı noktası, CD-ROM |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























