Levenhuk Karma BASE 8x42 Binoküler Dürbün avcılık ve doğa yürüyüşleri için ideal optik araçlardır. Bu ürünler, iyi ergonomi, yeterli büyütme oranı ve mükemmel ışık toplama gücü arasındaki dengeyi korur. Binoküler dürbün geniş bir görüş alanı sunar ve çok uzaktaki nesnelerde dahi kusursuzca çalışır. Uzun süre boyunca rahatlıkla takılabilecek güvenilir bir dürbün arıyorsanız, Levenhuk Karma BASE 8x42 harika bir seçimdir.
Optik parçalarda BK-7 camdan üretilmiş çatı prizmalar ve mercekler kullanılmıştır. Çoklu kaplanmış optik yüzeyler nedeniyle dürbünler çok düşük aydınlatmalı koşullarda dahi doygun ve net görüntüler sunar. Görüntü doğal renk gösterimiyle ve yüksek kontrastta sunulur. Keskinlik bir merkezi odaklama tekeri ile ayarlanır; diyopter ayarı, optik parçaların görüşü sorunsuz olmayan gözlemcilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmesini sağlar. Çevirmeli göz körüklerinin pozisyonu değiştirilebilir.
Binoküler dürbün, gövdede bir adaptörün bağlanması için özel bir diş bulunduğundan bir tripoda uyarlanabilir. Gövde son derece dayanıklı bir malzeme olan plastikten üretilmiştir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555000589 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 18x17x7 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.84 kg |
| Prizma tipi | çatı |
| Büyütme, x | 8 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 42 |
| Optik malzemesi | BK-7 |
| Mercek kaplaması | çoklu kaplamalı |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 5.2 |
| Göz uzaklığı, mm | 18 |
| Göreceli parlaklık | 27.04 |
| Görüş alanı, ° | 6.3 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 110 |
| Yakın odak, m | 2.5 |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±4 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 55 — 76 |
| Odaklama | merkezi |
| Göz körükleri | bükülme, kauçuk |
| Gövde | kauçuk, plastik |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -15 — 40 |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli, bir adaptör gerektirir (kite dahil değildir) |
| Boyut | klasik |
| Uygulama | askeri/saha, avcılık ve balıkçılık |
| Kese sete dahildir | yes |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Gözlük kullananlar için | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























