



Levenhuk LabZZ F3, karanlık odaların yeterli düzeyde aydınlatılması için parlak ve eşit seviyede bir ışık demeti sunan bir LED fenerdir. Klipsli metal muhafaza kemerinize veya gömleğinizin cebine sabitlenebilir. Levenhuk LabZZ F3 El Feneri, genç kaşifler için harika bir destekçi haline gelecek ve loş ışık koşullarında dahi yolunuzu bulmanıza yardımcı olacaktır. Aydınlatma bir AA pille desteklenir (ürünle birlikte verilmez).
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555011790 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 7x14x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.06 kg |
| Tip | cep, el |
| Işık kaynağı | 3 W LED |
| Gövde | metal |
| Güç kaynağı | 1 AA pil (dahil değildir) |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





















