Levenhuk MED 60x sonsuzluk düzeltimli plan akromatik objektif, laboratuar sonsuzluk düzeltimli mikroskoplar için bir aksesuardır. 60x büyütme sağlar, görüş alanını düzleştirir, optik sapmaları ortadan kaldırır ve mikrokozmosun maksimum detayda izlenmesine olanak sağlar. Objektif, yüksek kontrast ve keskin görüntüler oluşturur. Levenhuk MED 60x sonsuzluk düzeltimli plan akromatik objektif, profesyonel mikrobiyologlar için bir araçtır.
Objektifin mercekleri camdan yapılmıştır ve metal gövdeye yerleştirilmiştir. Ön mercek, ek koruma ve yaylı bir çerçeveye sahiptir.
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004792 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 3x6x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.106 kg |
| Mercek malzemesi | optik cam |
| Gövde malzemesi | bakır |
| Sapma düzeltme derecesine göre objektif sınıfı | plan akromatik |
| Büyütme, x | 60 |
| Açıklık | 0.85 |
| Çalışma mesafesi, mm | 0.5 |
| Parfokal mesafe, mm | 45 |
| Cam kapak kalınlığı, mm | 0,17 |
| Uyumlu tüp uzunluğu, mm | sonsuzluk |
| Dişli türü | WJ 4/5"*1/36" |
| Yaylı çerçeve | evet |
| Daldırma | hayır |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek
























