Levenhuk Nitro 10x42 bir çift sızdırmaz azot dolgulu alan dürbünüdür. Bu nedenle, zorlu hava koşulları için idealdirler, yüksek nemde ve doğrudan suya maruziyet durumunda tam performans sağlarlar. Optik parçalar her zaman net bir görüntü sağlar – mercekler aşırı sıcaklık değişimlerinde bile buğulanmaz. Bu binoküler dürbün hobi ve iş için mükemmel bir seçimdir.
Optik elemanların yapıldığı BaK-4 cam tamamen çoklu kaplanmıştır ve bu nedenle görüntü tüm görüş alanı boyunca keskin ve nettir – alacakaranlıkta bile tüm küçük ayrıntıları kolayca ayırt edebilirsiniz. Büyütme 10x'tir, görüş alanı panorama gözlemi için yeterince geniştir ve bu nedenle binoküler dürbün kullanımda çok yönlüdür. Odaklama tekeri, tek elle kolayca erişilebilen merkezdedir. Sağ göz merceği, görüntü keskinliğini daha doğru bir şekilde ayarlamanıza olanak tanıyan bir diyopter ayar halkasına sahiptir. Çevirmeli göz körükleri vardır.
Gövde, yüksek dayanımlı ABS plastikten üretilmiştir. Binoküler dürbün hasara karşı dayanıklıdır ve uzun süre dayanır. Dış taraf, optik tüpler üzerinde dokulu eklere sahip kaymaz bir kauçuk kaplamaya sahiptir; tutuşu iyileştirir ve dürbününün ellerinizden kaymasını önler. Gerekirse, binoküler dürbün bir üç ayaklı sehpa (1/4" dişli) üzerine monte edilebilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555000909 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 18x15x7 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.855 kg |
| Prizma tipi | çatı |
| Büyütme, x | 10 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 42 |
| Göz mercekleri | 3 grupta 4 eleman |
| Objektifler | 2 grupta 3 eleman |
| Optik malzemesi | BaK-4 |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 4.1 |
| Göz uzaklığı, mm | 15 |
| Alacakaranlık faktörü | 20.5 |
| Göreceli parlaklık | 16.81 |
| Görüş alanı, ° | 5.6 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 98 |
| Yakın odak, m | 4 |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±4 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 53 — 74 |
| Odaklama | merkezi |
| Göz körükleri | bükülme |
| Gövde | yüksek dayanımlı ABS plastik |
| Gövde dolgusu | nitrojen |
| Nem direnci | yes |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | IP67, kısa süreli suya daldırmaya karşı koruma, toz geçirmez |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 50 |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli; adaptör ile monte edilir (adaptör dahil değildir) |
| Boyut | klasik |
| Uygulama | askeri/saha, avcılık ve balıkçılık |
| Ek | kauçuklu gövde |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Gözlük kullananlar için | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























