Levenhuk Nitro ED 10x50 tüm görüş alanı boyunca net ve keskin görüntüleri ile sizi etkileyecek bir binoküler dürbündür. Renk bozulması olmadan yüksek çözünürlüklü görüntüler üreten ekstra düşük dispersiyonlu ED optik parçalar kullanırlar; nesnelerin konturları keskindir ve ince ayrıntılar iyi tanımlanmıştır. Binoküler dürbün, merceklerde buğulanmayı ve su girişini önleyen güvenli, renksiz bir gaz olan azot ile doldurulmuştur. Levenhuk Nitro ED 10x50, tüm hava koşullarında her türlü açık hava macerası için mükemmel bir seçimdir!
Porro prizma modelleriyle karşılaştırıldığında, çatı prizmalar binoküler dürbünü kompakt ve hafif yapar. Binoküler dürbün yolda size ağırlık yapmaz, sırt çantanıza rahatlıkla sığar ve ellerinize rahatça oturur. Büyütme oranı 10,5x'tir, bu da çok uzaktaki nesneleri keşfetmenizi sağlar. Geniş görüş alanı sayesinde etrafınızdaki hiçbir ayrıntıyı kaçırmazsınız. Optik parçalar tamamen kaplanmıştır ve düşük aydınlatma koşullarında bile parlak ve net görüntüler üretirler.
Binoküler dürbün gerekli tüm ayarlamaları sunar – merkezi odaklama tekeri ile keskinliği, sağ göz merceğinde diyopterleri, gözbebekleri arasındaki mesafeyi ve çevirmeli göz körüklerinin konumunu ayarlayabilirsiniz. Göz mercekleri uzun bir göz mesafesine sahip olduğundan, binoküler dürbün sürekli gözlük takanlar için uygundur – gözlüğünüzü çıkarmadan gözlem yapabilirsiniz. Cihazı sabit kullanım için bir üç ayaklı sehpaya monte edebilirsiniz.
Gövde, yüksek dayanımlı ABS plastikten üretilmiştir ve daha iyi kavrama için kaymaz kauçukla kaplanmıştır.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555000954 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 25x16x7 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.265 kg |
| Prizma tipi | çatı |
| Büyütme, x | 10.5 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 50 |
| Göz mercekleri | 3 grupta 4 eleman |
| Objektifler | 2 grupta 3 eleman |
| Optik malzemesi | ED |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 4.7 |
| Göz uzaklığı, mm | 17 |
| Alacakaranlık faktörü | 22.36 |
| Göreceli parlaklık | 22.09 |
| Görüş alanı, ° | 6.5 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 114 |
| Yakın odak, m | 5 |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±4 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 53 — 74 |
| Odaklama | merkezi |
| Göz körükleri | bükülme |
| Gövde | yüksek dayanımlı ABS plastik |
| Gövde dolgusu | nitrojen |
| Suya dayanıklı | yes |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | IP67, toza ve suya geçici süreyle daldırmaya karşı tam koruma |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 50 |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli; adaptör ile monte edilir (adaptör dahil değildir) |
| Boyut | klasik |
| Uygulama | askeri/saha, avcılık ve balıkçılık |
| Ek | kauçuklu gövde |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Gözlük kullananlar için | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























