



Levenhuk Wezzer BASE L50 termometre, iç ve dış ortam sıcaklığını ölçer. Herhangi bir üçüncü taraf hava tahmini hizmeti olmadan en doğru konuma özel iklim verilerini elde edersiniz. Havanın ne zaman aniden soğuyacağının her zaman farkında olursunuz. Termometre, dış ortam sıcaklıklarını ölçen ve nem seviyesini kaydeden bir uzak sensör ile birlikte temin edilir. Sensör tabana bağlıdır, cihazın çalışması için hiçbir kablo gerekli değildir.
Levenhuk Wezzer BASE L50 ekranının üst kısmında saat gösterilir ve hemen altında büyük karakterlerle iç ve dış ortam sıcaklık değerlerini bulacaksınız. Minimum ve maksimum kayıtlar, belirli bir dönem için hava durumunu incelemek için cihazın belleğinde saklanır. Uzak sensör küçük bir ekrana sahiptir, bu sayede doğrudan konum noktasından ölçümlerinin sonuçlarını kontrol edebilirsiniz. Nem değerleri yalnızca sensör ekranında bulunabilir. Baz istasyonu bir masa veya pencere pervazı üzerine yerleştirilebilir ve sensör duvara monte edilebilir.
Uzak sensörler için alkalin pillerin kullanımı önerilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016528 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 14x8x5 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.165 kg |
| Kullanım yeri | dış mekanlar, iç mekanlar |
| Tip | termometre |
| Dahili özellikler | higrometre, saat, termometre |
| Tasarım | dijital, kablosuz, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %15 ila %95 |
| Ölçüm çözünürlüğü | %1 |
| Ölçüm doğruluğu | 35‒75% RH: ±5% RH; 20‒35% RH: ±10% RH; 75‒95% RH: ±10% RH |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C, °F |
| İç mekanda ölçüm aralığı | 0...+50 °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | 0 — 50 |
| Dış mekanda ölçüm aralığı | -30...+60 °C |
| Dış mekanda ölçüm aralığı | -30 — 60 |
| Ölçüm çözünürlüğü | 0.1 °C |
| Ölçüm doğruluğu | ±1 °C (0…+50 °C); ±2 °C (–20…0 °C); ±4 °C (–30…–20 °C); ±4 °C (+50… 60°C) |
| İstisnai özellikler | 1°C (baz istasyonu:), 0,1°C (uzak sensör) |
| === Sınırlayıcı === | Saat (saat/tarih/takvim) |
| Saat | yes |
| Saat biçimi | 12 saat, 24 saat |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | tek renkli |
| Ekran sayısı | 2 |
| Ekran sayısı | 2 |
| Radyo sinyali frekansı, MHz | 433.92 |
| Radyo sinyali yarıçapı, m | 100 |
| Güç kaynağı | 4 AAA pil (dahil değildir) |
| Gövde | plastik |
| Bağlı dış mekan sensörlerinin sayısı | 1 adet (dahildir) |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





