



Levenhuk Wezzer BASE L70 projektörlü Saat-Termometre, her hangi bir iç mekanda mükemmel bir dekor olarak da kullanılabilen şık, çok fonksiyonlu bir cihazdır. Bu cihazla, saati, oda sıcaklığını ve nem seviyesini kontrol edebilirsiniz. Bir döner ünite kullanarak saat rakamları duvara veya tavana yansıtılabilir. Dışarıya çıkmak için hazırlanıdığınızda bu çok kullanışlı olur: akıllı telefonunuzun ekranından sürekli saati kontrol etmenize gerek kalmaz.
Levenhuk Wezzer BASE L70, iki bağımsız alarm kurma seçeneğine sahip alarmlı bir saattir. Tercih ederseniz, düğmeye tek bir dokunuşla alarmı erteleyebilirsiniz. Kullanışlı LCD ekran tüm gerekli bilgileri görüntüler: saat, tarih, haftanın günü, oda sıcaklığı ve nem seviyesi. Cihaz pille veya AC güç ile çalışır. Cihaz AC güç ile çalıştığında, sürekli ekran arka ışığı kullanılabilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016542 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 16x10x5 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.245 kg |
| Kullanım yeri | iç mekanlar |
| Tip | saat |
| Dahili özellikler | higrometre, saat, takvim, termometre, çalar saat |
| Tasarım | dijital, kablosuz, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %20 Ila %95 |
| Ölçüm çözünürlüğü | %1 |
| Ölçüm doğruluğu | 35‒75% RH: ±5% RH; 20‒35% RH: ±10% RH; 75‒95% RH: ±10% RH |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C, °F |
| İç mekanda ölçüm aralığı | -10...+50 °C (+14...+122 °F) |
| İç mekanda ölçüm aralığı | -10 — 50 |
| Ölçüm çözünürlüğü | 1 °C |
| Ölçüm doğruluğu | ±1 °C (0…+50 °C) |
| === Sınırlayıcı === | Saat (saat/tarih/takvim) |
| Saat | yes |
| Saat biçimi | 12 saat, 24 saat |
| Takvim | yes |
| Çalar saat | yes |
| İstisnai özellikler | erteleme özellikli 2 alarm, saniye göstergesi |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | tek renkli |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran sayısı | 1 |
| Güç kaynağı | 2 AAA pil (dahil değildir), AC adaptör 5 V, 1000 mA (dahil değildir) |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | 3 parlaklık seviyesi |
| Projektör | yes |
| Ek | ayarlanabilir eğim açılı projektör |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





