



Ermenrich PLUS LN20, yatay düzlemde dört yeşil çizgi oluşturan, taşınabilir otomatik dengeleme ayarlı bir lazer su terazisidir. Yatay tarama alanı – tam 360°. Bu araç, inşaat ve yenileme işlerinin yanı sıra ekipman ve aydınlatma kurulumu için de idealdir. Geniş çalışma mesafesi, cihazı hareket ettirmenize gerek kalmadan geniş bir çevreyi kapsamanızı sağlar – uzaktaki bir duvara bile ulaşabilir. Bir dengeleyici titreşimleri azaltır ve lazer düzlemini otomatik olarak hizalar.
Ermenrich PLUS LN20 Lazer terazisi yerleşik şarj edilebilir pili, seçilen parlaklık seviyesine (dört seçenek mevcuttur) bağlı olarak uzun pil ömrü sağlar. Maksimum parlaklıkta bile LED'ler 8 saate kadar dayanır, bu da tüm çalışma süresi boyunca lazer su terazisini yeniden şarj etmeniz gerekmediği anlamına gelir. Lazer terazi darbeye, toza ve su sıçramasına karşı dayanıklıdır. Kolayca, standart 1/4" dişli bir üç ayaklı sehpa üzerine takılabilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Ermenrich |
| Garanti | 5 yıl |
| EAN | 5905555015774 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 9x14x11 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.485 kg |
| Lazer terazi türü | 4 çizgi |
| Yatay düzlem sayısı | 1 |
| Yatay tarama alanı | 360 |
| Doğruluk | ±1,5 mm/5 m |
| Doğruluk | ±1,5 mm/5 m |
| Çalışma mesafesi | 30 m'ye kadar |
| Lazer ışını rengi | yeşil |
| Lazer ışını rengi | yeşil |
| Otomatik dengeleme sistemi | yes |
| Dengeleyici çalışma aralığı, ° | 4±1 |
| Puls modu | yes |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli |
| Güç kaynağı | 2000 mAh yerleşik lityum şarj edilebilir pil, AC güç kaynağından bir A USB Type-C (adaptör dahildir) ile şarj edilebilir |
| Parlaklık ayarı | yes |
| Pil ömrü, s | 8 — 16 |
| Lazer sınıfı | 2 |
| Dalga boyu, nm | 505–550 |
| IP su ve toz geçirmezlik oranı | IP54, kısmen toz geçirmez, sıçramaya karşı dayanıklı |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 50 |
| Darbeye karşı dayanıklı | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





















