



Ermenrich LR900, 5 ila 900 metre mesafe içindeki bir nesneye olan mesafeyi ölçebilen bir lazer mesafe ölçerdir. Boyutu ve ağırlığı sayesinde uzun saatler boyunca elinizde tutabilirsiniz. Standart pillerle çalışır, hızlı ve doğru ölçümler alır. Mesafeyi, açıları ve hızı ölçebilirsiniz. Cihazı standart bir monoküler olarak da kullanabilirsiniz – optik parçalar 6x büyütme ve geniş bir görüş alanı sağlar.
İşlevselliği sayesinde farklı boyutlardaki hedefler üzerinde çalışabilirsiniz. Binalar, arabalar ve ağaçlar gibi daha büyük nesnelere, tek mesafe ölçümü modundayken bile oldukça hızlı bir şekilde kilitlenir. Bayrak direği kilitleme modu, çok küçük bir hedefe olan mesafeyi ölçmek için kullanılır. Direkler, bayrak direkleri, elektrik direkleri vb. gibi neredeyse arka plana karışmış olan tek nesneler üzerinde çalışırken oldukça etkilidir. Cihaz bunlar gibi bir hedefe kilitlendiğinde titreyerek haber verir. Golf oynarken kullanışlı bir özellik olan eğim modu da bulunmaktadır. Cihaz iki çalışma modunu destekler – tek mesafe ölçüm modu ve sürekli (tarama) ölçüm modu.
Mesafe ölçer, gerektiğinde standart bir üç ayaklı sehpa üzerine takılabilir – daha doğru ölçümler sağlar. Cihazı çalıştırmak için gereken tek şey iki standart pildir. Otomatik kapanma işlevi sayesinde şarj tüketimi oldukça düşüktür.
Lütfen dikkat edin: KÖ aydınlatma (kızılötesi) çalışırken fotoğraf ve video kameralarının yanı sıra benzeri elektronik cihazlar tarafından algılanabilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Ermenrich |
| Garanti | 5 yıl |
| EAN | 5905555015941 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 6x14x10 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.32 kg |
| Büyütme, x | 6 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 25 |
| Aralık | 500 m ila 1000 m arası |
| Hata | ±1 m |
| Nem direnci | yes |
| Ölçüm aralığı, m | 5 — 900 |
| Açı ölçüm aralığı, ° | ±60 |
| Ölçü birimleri | metre/yarda |
| Ölçüm doğruluğu | mesafe: ±1 m / %±0,5; açılar: ±1° |
| Lazer işaretleyici | 905 nm, <1 mW, sınıf 1 |
| Güç kaynağı | 2 AAA pil (dahil değildir) |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | IP54, kısmen toz geçirmez, sıçramaya karşı dayanıklı |
| Ek | 1/4" standart diş, hız hesaplaması, otomatik kapanma işlevi, tarama modu |
| Uygulama | inşaat için |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





















