



Esnek problu Ermenrich NG40 gaz dedektörü, ulaşılması zor alanlarda bile yanıcı gaz kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit edebilen bir gaz dedektörüdür. Güvenilir, son derece hassas bir sensörle, bireysel alarm ayar noktaları kurmanızı sağlar. Cihaz, gazlı cihazlar bulunan bir evde, endüstriyel bir atölyede ve bir gaz dolum istasyonunda kullanışlıdır. Tehlikenin kaynağını hızlı bir şekilde belirlemenizi ve bir gaz sızıntısıyla başa çıkmak için harekete geçmenizi sağlar.
Cihaz, yalnızca mevcut gaz konsantrasyonunu değil aynı zamanda maksimum ve ortalama (son dakika içindeki) değerleri de gösteren yerleşik bir LCD ekrana sahiptir. Pil durumu göstergesi de bulunmaktadır. Ayar noktaları aşıldığında sizi uyarmanın üç yolu vardır: ışık, ses ve titreşim. Cihaz, şarj edilebilir bir pil ile çalışır ve tek bir şarj yaklaşık 8 saat kesintisiz kullanım sağlar.
Cihaz yalnızca su ve toz geçirmez değildir, aynı zamanda patlamaya da dayanıklıdır. Sağlam bir alüminyum kasa (yalnızca Ermenrich NG40 Siyah sürümü) içinde paketlenmiş bir şarj kablosu ve bir AC adaptörü dahildir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Ermenrich |
| Garanti | 5 yıl |
| EAN | 5905555021805 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 8x35x15 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.755 kg |
| Algılanacak yanıcı gazlar | karbon monoksit, metan, etan, propan, bütan, etilen, propilen, büten, asetilen, propin, bütin vb. |
| Ölçüm aralığı | 0–10000 ppm |
| Yanıt süresi | anında |
| Alarm | ses, titreşim, ışık |
| Alarm ayar noktası | düşük: 500 ppm, yüksek: 2000 ppm |
| Ekran | LCD (yerleşik) |
| Güç kaynağı | 2000 mAh lityum-iyon pil (USB kablosu ile şarj edilir) |
| Pil ömrü, s | 8 |
| Patlamaya dayanıklı | Ex ib IIB T4 Gb |
| Suya dayanıklı | IP65; toza karşı tam koruma; su püskürtmelerine karşı koruma |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek








