



Ermenrich NT50 Kalınlık Ölçer, demir veya demir olmayan metalik yüzeyler üzerindeki kaplama kalınlığını ölçmek için taşınabilir bir kalınlık ölçerdir. Boya, vernik, zemin kaplaması, dolgu maddesi veya başka herhangi bir kaplama türü olabilir. Tek yapmanız gereken sensörü yüzeye yerleştirmek olduğundan, ölçüm işlemi kaplamaya herhangi bir zarar vermez.
Kullanılmış bir araba satın alırken kullanışlı olacaktır. Arabanın kaza geçirip geçirmediğini hızlı bir şekilde belirleyecektir. Araba tamir edildikten sonra kaplamanın kalınlığı değişebilir ve bu da aletle tespit edilecektir. İnşaat çalışmaları sırasında korozyon önleyici ve alev geciktirici kaplamaları test etmek, kullanım sırasında araçların durumunu belirlemek ve metal nesnelerin boya kalitesini kontrol etmek için de kullanılabilir.
Cihaz, bir düğmeye dokunarak 180° görüntü döndürme özelliğine sahip büyük bir tek renkli ekrana sahiptir. Cihazın belleğinde 30'a kadar ölçüm saklanabilir. Tekli ölçüm ve tarama modları mevcuttur ve ayrıca ölçüm birimlerini de seçebilirsiniz. Cihaz standart piller gerektirir ve güç tasarrufu için otomatik kapanma işlevine sahiptir. Fabrikada önceden kalibre edilmiştir. Gerekirse, kendiniz kalibre edebilirsiniz; kit, iki metal bazlı malzeme örneği (siyah ve demir olmayan metal) ve beş kalibrasyon plakası içerir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Ermenrich |
| Garanti | 5 yıl |
| EAN | 5905555016108 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 6x18x10 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.295 kg |
| Operating principle | eddy current, magnetic |
| Ölçü birimleri | mil., μm |
| Ölçüm aralığı | 0–1700 μm |
| Ölçüm çözünürlüğü | 0–9,99 μm aralığında 0,01 μm; 10–99,9 μm aralığında 0,1 μm; 100–1700 μm aralığında 1 μm |
| Ölçüm doğruluğu | 0–500 μm aralığında ± (2+%2 x H) μm; 500–1700 µm aralığında ± (%2,5 x H) μm (‘H’, ölçülen kaplamanın kalınlığını ifade eder) |
| Minimum ölçüm alanı | 25x25 mm |
| Minimum eğrilik yarıçapı | çukurluk: 30 mm, çıkıntı: 5 mm |
| Minimum kalınlık | demir olmayan metaller: 0,05 mm, demirli metaller: 0,2 mm |
| Ekran tipi | tek renkli |
| Ekran özellikleri | 2" (5,08 cm), 180° görüntü döndürme |
| Bellek | 30 ölçüm |
| Düşük pil durumu göstergesi | yes |
| Otomatik kapanma | 1 dak. |
| Güç kaynağı | 2 AAA pil (dahil değildir) |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 50 |
| Çalışma nemi aralığı, % | 10 — 80 |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





