



Ermenrich Reel PLUS GD60 Lazer Metre inşaat, onarım, kurulum ve devreye alma işleri için evrensel bir ölçüm aracıdır. Lazer metre 0,05 ila 60 metre aralığındaki nesnelerin mesafelerini ve doğrusal boyutlarını ve ayrıca odaların alanlarını ve hacimlerini ölçmek için uygundur. Cihazı bu noktalardan birine yerleştiremezseniz, iki ara ölçüm ile noktalar arasındaki mesafeyi hesaplamanızı sağlayan “Pisagor teoremi” adlı bir hesaplama işlevi de bulunmaktadır.
Ermenrich Reel PLUS GD60, manuel (tek mesafe ölçümü) ve otomatik (tarama modu) olmak üzere iki modda çalışabilir. Kompakt ve hafif cihaz, elinize rahatça oturur ve 2 adet AAA pil ile çalışır. Sesli alarmlar rahatsız ederse ölçüm sırasında kapatılabilir. Pil gücünden tasarruf etmek için lazer ve cihazın kendisi otomatik olarak kapanır. Düşük pil durumu göstergesi de bulunmaktadır. Bir pil seti 5000'den fazla ölçüm sağlar.
Önemli özellikler:
| Marka | Ermenrich |
| Garanti | 5 yıl |
| EAN | 5905555015880 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 4x16x11 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.195 kg |
| Tip | lazer |
| Tek mesafe ölçüm modu | yes |
| Tarama modu | yes |
| Ölçüm aralığı | 0,05–60 m |
| Ölçüm birimleri (uzunluk) | feet, inç, m |
| Ölçüm doğruluğu | ±2 mm |
| Lazer ışını rengi | kırmızı |
| Lazer ışını rengi | kırmızı |
| Lazer işaretleyici | 620–690 nm, <1 mW, sınıf 1 |
| Alan ölçümü | yes |
| Ölçüm birimleri (alan) | m², sq.ft. |
| Hacim ölçümü | yes |
| Ölçüm birimleri (hacim) | m3, cu.ft. |
| Pisagor teoremi özelliği | yes |
| Toplama ve çıkarma | yes |
| Referans nokta | yes |
| Sessiz mod | yes |
| Lazer ışını/cihazın otomatik kapanması | 30/180 saniye |
| Ekranda gösterilen satır sayısı | 3 |
| Geçmiş kaydı | 20 grup |
| Güç kaynağı | 2 AAA pil (dahil değildir) |
| Bir set pilin çalışma ömrü | > 5000 ölçüm |
| Düşük pil durumu göstergesi | yes |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | 0...+40 |
| Kullanıcı seviyesi | kendin yap |
| Uygulama | genel amaçlı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





















