



Ermenrich Reel PLUS GD80, çok çeşitli doğrusal boyut ve mesafe, alan ve hacim ölçümleri yapmak için tasarlanmış bir lazer metredir. Lazer metre, inşaat ve yenileme çalışmaları için güvenilir ve işlevsel bir araçtır, uzun iş parçalarının ve üretim süreçlerindeki ürünlerinin ölçümünü yapar ve ayrıca arazi araştırmaları yapar. Cihazın çalışma aralığı 0,05 ila 80 metredir. Yazılım, tek ve seri ölçümleri (sürekli tarama modu) mümkün kılar. Zorlu çalışma ortamlarında çalışırken, Pisagor teoremi özelliği ara ölçümler alarak iki nokta arasındaki mesafeyi hesaplar.
Ermenrich Reel PLUS GD80, kontrol düğmeleri parmaklarınızın ucunda bulunan ergonomik ve kompakt bir cihazdır. Cihaz 2 adet AAA pil ile çalışır. Bir pil seti 5000'den fazla ölçüm için yeterlidir. Lazer ve cihazın otomatik kapanma işlevi pil gücünden tasarruf etmeye yardımcı olur. Lazer metre, çalışmanızın sonuçlarını kaydetmek için 20 adede kadar veri grubunu saklayabilir. Sessizlik içinde ölçüm yapmanızı sağlayan sessiz modu, sayısız profesyonelin beğenisini kazanacaktır.
Önemli özellikler:
| Marka | Ermenrich |
| Garanti | 5 yıl |
| EAN | 5905555015897 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 4x16x11 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.195 kg |
| Tip | lazer |
| Tek mesafe ölçüm modu | yes |
| Tarama modu | yes |
| Ölçüm aralığı | 0,05–80 m |
| Ölçüm birimleri (uzunluk) | feet, inç, m |
| Ölçüm doğruluğu | ±2 mm |
| Lazer ışını rengi | kırmızı |
| Lazer ışını rengi | kırmızı |
| Lazer işaretleyici | 620–690 nm, <1 mW, sınıf 1 |
| Alan ölçümü | yes |
| Ölçüm birimleri (alan) | m², sq.ft. |
| Hacim ölçümü | yes |
| Ölçüm birimleri (hacim) | m3, cu.ft. |
| Pisagor teoremi özelliği | yes |
| Toplama ve çıkarma | yes |
| Referans nokta | yes |
| Sessiz mod | yes |
| Lazer ışını/cihazın otomatik kapanması | 30/180 saniye |
| Ekranda gösterilen satır sayısı | 3 |
| Geçmiş kaydı | 20 grup |
| Güç kaynağı | 2 AAA pil (dahil değildir) |
| Bir set pilin çalışma ömrü | > 5000 ölçüm |
| Düşük pil durumu göstergesi | yes |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | 0...+40 |
| Kullanıcı seviyesi | kendin yap |
| Uygulama | genel amaçlı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





















