Levenhuk Atom Digital DB20 LCD Binoküler Dürbün, gündüz gözlemleri ve çekimleri için mükemmeldir. Cihaz aşağı açılır bir LCD ekrana ve video kaydediciye sahiptir, bu sayede doğayı gözlemleyebilir ve uzaktaki herhangi bir objeyi görebilir ve ayrıca gördüklerinizi fotoğraf ve video biçiminde kaydedebilir, kaydedilen görüntüleri doğrudan cihaz ekranında görüntüleyebilirsiniz. Avcılar, doğa yürüyüşçüleri, kuş gözlemcileri ve doğa bilimciler, binoküler dürbünün avantajlarını gerçek anlamda takdir edecektir.
Optik avantajları ve tasarım özellikleri
Kompakt boyutuna rağmen, Levenhuk Atom Digital DB20 LCD Binoküler Dürbünün optik sistemi güçlü 12x büyütme sağlar. Ayrıca 1–8x aralığında dijital yakınlaştırma da bulunmaktadır. 1000 metreye kadar uzaktaki hedeflere odaklanabilirsiniz: binoküler dürbünün gücü neredeyse sınırsızdır. Cihaz, “kapalı köprü” şemasına dayalı kullanışlı bir gövdeye ve aşağı açılır bir LCD ekrana sahiptir. Yüksek hassasiyetli bir CMOS sensörü, görüntüyü ekranda üretirken, netliği merkezi odaklama tekeri sağlar.
Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video kaydı
Yerleşik kaydedici yüksek kaliteli kayıt imkanı sunar: fotoğraflar için 48M'ye ve videolar için 2,5K'ye kadar. Videolar sesli kaydedilir ve kayıt kesintisiz 3,5 saate kadar sürebilir, vahşi yaşam hakkında videolar yapanlar ve güzel kareleri kaçırmak istemeyenler için vazgeçilmezdir. Video net ve pürüzsüz şekilde üretilir. Görüntüler bir bellek kartında saklanır; cihaz 32 GB'a kadar bellek kartlarını destekler. Uzun süreli gözlemler veya çekimler için binoküler dürbün standart 1/4" kundaklı bir üç ayaklı sehpa üzerine monte edilebilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555001289 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 19x14x8 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.63 kg |
| Yakınlaştırmalı | yes |
| Dijital | yes |
| Büyütme, x | 12 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 32 |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 2.6 |
| Görüş alanı, ° | 8 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 96 |
| Yakın odak, m | 10 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 65 — 80 |
| Odaklama | merkezi |
| Göz körükleri | kauçuk |
| Gövde | yüksek dayanımlı ABS plastik |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -20 — 60 |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli |
| Güç kaynağı | 3,7 V lityum polimer pil, 1000 mAh |
| Görüntü matrisi | CMOS |
| Photo and video capture | yes |
| Görüntü biçimi | *.jpg |
| Görüntü boyutu (görüntü modu), Mpx | 3, 5, 8, 10, 20, 25, 30, 48 |
| Video biçimi | *.avi |
| Video ortam çözünürlüğü | 1080p, 1080p Full HD, 2,5K, 720p |
| Bellek kartı yuvası | evet |
| Desteklenen ortam | 32 GB'a kadar micro SD, sınıf 10 |
| Bağlantı Noktaları | USB |
| Kayıt süresi, dk | 210 |
| Boyut | kompakt |
| Uygulama | Kuş gözlemi, gezi |
| Ek | 2,4" 320x240 piksel aşağı açılır ekran, dijital yakınlaştırma 1–8x |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























