Levenhuk Atom Digital DNB100 Gece Görüşlü Binoküler Dürbün, gece ve gündüz kullanım için tasarlanmış, parlamayı ortadan kaldıran dijital bir dönüştürücüye sahip bir NVD’dir. Yerleşik kaydedici sayesinde cihaz her iki gözünüzle rahat bir şekilde izlemenizi, fotoğraf çekmenizi ve video kaydetmenizi sağlar. Binoküler dürbün, gece avcılığı, kampçılık ve bilinmeyen arazileri keşfetmek için mükemmel bir tercihtir.
Levenhuk Atom Digital DNB100’ün dışbükey merceği ve diğer avantajları
Binoküler dürbünün göz mercekleri dışbükeydir ve yerleşik ekranda görüntünün büyütülmesini sağlar. Bu özellik sayesinde, objeler en küçük ayrıntılarına kadar izlenebilir. Optik parçalar camdan ve gövde yüksek mukavemetli, hasara dayanıklı ABS plastikten üretilmiştir. Gündüz ve alacakaranlıkta algılama aralığı sınırsızdır ve tamamen karanlıkta 250–300 m’dir. Karanlıkta görünürlük sağlayan Kızılötesi aydınlatma, yeniden şarj edilebilir pillerle çalışır ve 7 parlaklık seviyesine sahiptir. Gece modu 6 saate kadar çalışma süresine sahiptir ve otomatik kapanma işlevi, sahada çok önemli olan güç tasarrufu sağlar.
Yüksek çözünürlüklü video kaydı için video kaydedici
Levenhuk Atom Digital DNB100 Binoküler Dürbünün yerleşik video kaydedicisi, anı yakalamanızı, yüksek kalitede fotoğraflar ve videolar oluşturmanızı sağlar. Maksimum fotoğraf çözünürlüğü 10M'dir (4032x2520 piksel) ve videolar sesli olarak Full HD kaydedilir. Binoküler dürbün, görüntüleri bir hafıza kartında saklar ve 128 GB'a kadar yüksek kapasiteli kartları destekler. Cihazı bir USB bağlantı noktası üzerinden bağlayarak dosyaları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Standart 1/4" dişli üç ayaklı sehpalar üzerine takılabilir.
Lütfen dikkat edin: KÖ aydınlatma (kızılötesi) çalışırken fotoğraf ve video kameralarının yanı sıra benzeri elektronik cihazlar tarafından algılanabilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555001227 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 22x15x7 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.72 kg |
| Gece görüşü | yes |
| Gece görüş cihazı türü | binoküler dürbün |
| Büyütme, x | 1 — 5 |
| Büyütme, x | 1–5 (dijital), 4 (optik) |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 24 |
| Açıklık oranı | f/1.2 |
| Açısal görüş alanı, ° | 10 |
| Yakın odak, m | 5 |
| Algılama aralığı, m | 250 — 300 |
| Görüntü yoğunlaştırıcı | dijital |
| CCD, CCIR matrisi | CCD |
| Ekran çözünürlüğü, px | 320x240 |
| Ekran | 2,7" (dışbükey mercek ile) |
| Dahili kaydedici | yes |
| Video biçimi | *.avi |
| Video çözünürlüğü, px | 30 fps’te 1280x720 piksel, 30 fps’te 1920x1080 piksel (Full HD) |
| Görüntü biçimi | *.jpg |
| Görüntü çözünürlüğü, MP | 10 (4032x2520), 3 (2560x1440), 5 (3200x1800), 8 (3800x2160), VGA (640x480) |
| Görüntü | *.jpg |
| Bellek | 128 GB'a kadar microSD, sınıf 10 |
| KÖ aydınlatıcı | yes |
| Dalga boyu, nm | 850 |
| Güç kaynağı | dahili lityum iyon pil, 1900 mAh (2 adet.) |
| Pil ömrü, s | 6 — 10 |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Gövde | yüksek dayanımlı ABS plastik |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -20 — 60 |
| Kundak | 1/4 |
| Ek | 7 kızılötesi aydınlatma parlaklık seviyesi, dışbükey mercek, ekran ve cihazın otomatik kapanma işlevi |
| Yakınlaştırmalı | yes |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























