Levenhuk Atom Digital DNB200, dijital dönüştürücü, güçlü kızılötesi aydınlatma ve yüksek çözünürlüklü yerleşik bir ekrana sahip gece görüşlü binoküler dürbündür. Bu cihazla, görüntü için optik büyütme ve 1–8x arasında ayarlanabilen dijital yakınlaştırmayı birleştirerek her türlü aydınlatma koşulunda rahatça gözlem yapabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz. Binoküler dürbünler gündüz ve gece yapılan av gezileri, tanımadığınız bölgelerin keşfi, alan gözetimi ve arama kurtarma görevleri için idealdir. Gündüz renkli görüntü, gece siyah ve beyaz.
Levenhuk Atom Digital DNB200 binoküler dürbünün tasarım özellikleri
Gün ışığı ve alacakaranlıkta gözlem mesafesi sınırsızdır ve gece 250–300 m’dir. Binoküler dürbünün optik parçaları camdan üretilmiştir ve yüksek mukavemetli ABS-plastik gövde, düşürüldüğü zaman yüksek teknoloji ürünü optik düzeni hasara karşı korur. LED kızılötesi aydınlatma, şarj edilebilir pil ile çalışır ve 3 parlaklık seviyesine sahiptir, geceleri görüntüleri izlemek için doğru modu bulmak kolaydır.Yerleşik ekranın çapı ve çözünürlüğü, DNB100 modelinden daha büyüktür ve bu nedenle, gözlem yaparken daha fazla ayrıntı keşfedilebilir.
Yüksek çözünürlüklü kayıt ve yüksek bellek kapasitesi
Levenhuk Atom Digital DNB200 Gece Görüşlü Binoküler Dürbün bir yerleşik video kaydediciye sahiptir. Yüksek kalitede kayıt yapmanızı sağlar: fotoğraflar için 40M'ye kadar ve videolar için 2,5K. Veriler bellek kartında saklanır. Binoküler dürbünün 128 GB’a kadar kapasiteye sahip kartları desteklediğini unutmayın, bu uzun süre kullanabileceğiniz yeterli bir alandır. Bir üç ayaklı sehpa ile uzun süreli gözlemler yapmak ve fotoğraf ve video çekmek için özellikle uygundur: El titremesini önlemenize yardımcı olur. Binoküler dürbün standart dişle tasarlanmıştır.
Lütfen dikkat edin: KÖ aydınlatma (kızılötesi) çalışırken fotoğraf ve video kameralarının yanı sıra benzeri elektronik cihazlar tarafından algılanabilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555001234 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 21x7x16 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.65 kg |
| Gece görüşü | yes |
| Gece görüş cihazı türü | binoküler dürbün |
| Büyütme, x | 1 — 10 |
| Büyütme, x | 10 (optik), 1–8 (dijital) |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 24 |
| Açısal görüş alanı, ° | 10 |
| Yakın odak, m | 5 |
| Algılama aralığı, m | 250 — 300 |
| Görüntü yoğunlaştırıcı | dijital |
| CCD, CCIR matrisi | CMOS |
| Ekran çözünürlüğü, px | 640х360 |
| Diyagonal görüntüleme, inç | 3 |
| Ekran | IPS |
| Dahili kaydedici | yes |
| Video biçimi | *.avi |
| Video çözünürlüğü, px | 1080 (Full HD), 2,5K (Ultra HD), 720 |
| Görüntü biçimi | *.jpg |
| Görüntü çözünürlüğü, MP | 40, 30, 25, 20, 10, 8, 5, 3 |
| Bellek | 128 GB'a kadar microSD, sınıf 10 |
| KÖ aydınlatıcı | yes |
| Dalga boyu, nm | 850 |
| Güç kaynağı | çıkarılabilir ve şarj edilebilir 18650 lityum iyon pil, 2500 mAh |
| Pil ömrü, s | 3 — 12 |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Gövde | yüksek dayanımlı ABS plastik |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -30 — 55 |
| Kundak | 1/4 |
| Ek | 3 parlaklık seviyesi |
| Yakınlaştırmalı | yes |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























