Levenhuk Atom Digital DNM50 Gece Görüşlü Monoküler Dürbün, karanlıkta 300 m’ye kadar algılama mesafesine ve fotoğraf ve video çekimi için bir yerleşik kaydediciye sahip kompakt bir dijital NVD’dir. Cihazın işlevselliği, gece avcılığı, birden fazla gün süren doğa yürüyüşleri ve arazi gözlemleri sırasında kullanım kolaylığı sunar. Cihaz gündüz ve gece kullanılabilir. Karanlıkta gözlem yapmak için 3 parlaklık seviyesine sahip kızılötesi aydınlatma özelliği bulunmaktadır. 6x optik büyütme ve 1–8x dijital yakınlaştırmaya sahiptir. Gündüz renkli görüntü, gece siyah ve beyaz.
Yüksek kaliteli optik parçalar ve cihazın kolay kullanımı
Levenhuk Atom Digital DNM50 monoküler dürbünün yerleşik ekranındaki görüntü, yüksek kaliteli cam optik parçalar ve CMOS sensörü tarafından üretilir. Küçük ve hafif monoküler dürbünü yanınıza kolaylıkla alabilirsiniz, bu sayede nerede olursanız olun hızla gözlem yapmaya başlayabilirsiniz. Cihaz çıkarılabilir ve şarj edilebilir bir pille çalışır. 5 V/1 A DC adaptör (birlikte verilmez) ve USB Type-C kablo (birlikte verilir) cihazı şarj etmek için kullanılır.Tek bir şarjla sürekli çalışma süresi, görüntüleme koşullarına bağlı olarak değişebilir. Gece modunda 4 saate kadar dayanabilir.
Yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmek için kaydedici
Tam karanlıkta bir objenin algılanma mesafesi 300 m’dir ve alacakaranlıkta ve gün ışığında sınırsızdır. Yerleşik video kaydedici, farklı çözünürlüklerde çok çeşitli fotoğraf ve video kayıt seçenekleri sunar: fotoğraflar için 40 M'ye kadar ve videolar için 2,5K kadar. Veriler, birçok fotoğraf ve videoyu saklayabilen 128 GB kapasiteli bir bellek kartında saklanır. Cihaz standart çaptaki bir tripod soketi ile donatılmıştır.
Lütfen dikkat edin: KÖ aydınlatma (kızılötesi) çalışırken fotoğraf ve video kameralarının yanı sıra benzeri elektronik cihazlar tarafından algılanabilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555001876 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 17x9x7 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.97 kg |
| Gece görüşü | yes |
| Gece görüş cihazı türü | monoküler |
| Büyütme, x | 1 — 8 |
| Büyütme, x | 1–8 (dijital), 6 (optik) |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 25 |
| Açısal görüş alanı, ° | 10 |
| Yakın odak, m | 5 |
| Algılama aralığı, m | 250 — 300 |
| Görüntü yoğunlaştırıcı | dijital |
| CCD, CCIR matrisi | CMOS renk |
| Ekran çözünürlüğü, px | 320x240 |
| Diyagonal görüntüleme, inç | 2 |
| Ekran | IPS |
| Dahili kaydedici | yes |
| Video biçimi | *.avi |
| Video çözünürlüğü, px | 1080 (Full HD), 2,5K (Ultra HD), 720 |
| Görüntü biçimi | *.jpg |
| Görüntü çözünürlüğü, MP | 40, 30, 25, 20, 10, 8, 5, 3 |
| Bellek | 128 GB'a kadar microSD, sınıf 10 |
| KÖ aydınlatıcı | yes |
| Dalga boyu, nm | 850 |
| Güç kaynağı | çıkarılabilir ve şarj edilebilir 18650 lityum iyon pil |
| Pil ömrü, s | 3 — 12 |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Gövde | yüksek dayanımlı ABS plastik |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -30 — 55 |
| Kundak | 1/4 |
| Ek | 3 parlaklık seviyesi |
| Yakınlaştırmalı | yes |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























