Levenhuk Blaze BASE 100 Gözlem Teleskopu, 100 mm'lik bir objektif merceğe sahiptir ve 25–75x büyütme oranları sunar. Optik aracın büyük açıklığı alacakaranlıkta veya şafak sökerken dahi net bir görüntü sunulması için idealdir. Geniş büyütme oranı aralığı, uzaktaki nesnelerin ayrıntılı olarak gözlemlenebilmesini sağlar. Bu gözlem teleskopu, hayvanlar ve kuşların, doğal ve kırsal manzaraların incelenmesi ve stadyumlarda spor etkinliklerinin izlenmesi için idealdir.
Gözlem teleskopundaki optik parçalarda BK-7 camdan üretilmiş tamamen kaplanmış optik elemanlar kullanılmaktadır. Gözlem teleskopu, doğru renk gösterimi ile keskin ve ayrıntılı görüntüler sunar. İletilen görüntü, düşük aydınlatma koşullarında dahi net ve kontrastlıdır. Sorunsuzca değiştirilebilen büyütme oranı seçeneği ve açılı göz merceği bulunur. Gözü bozuk olan kullanıcılar gözlük takılıyken gözlem yapılmasına olanak tanıyan uzun göz uzaklığı özelliğini beğenecektir.
Gözlem teleskopunun gövdesi plastikten yapılmıştır. Levenhuk Blaze BASE 100 gövdesindeki standart 1/4" diş ile tripodlara uyarlanabilir. Kit, bir küçük metal tripod ve depolama ve taşıma için sert bir kese içerir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555006574 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 54x25x14 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 3.54 kg |
| Yakınlaştırmalı | yes |
| Büyütme aralığı | 75x veya üstü |
| Büyütme, x | 25 — 75 |
| Objektif merceği çapı | 80 mm ve üstü |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 100 |
| Odak uzaklığı, mm | 500 |
| Optik eksen eğrisi | 45° |
| Optik malzemesi | BK-7 |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Göz merceği mercek çapı, mm | 21 |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 4 — 1.3 |
| Göz uzaklığı, mm | 21 — 15 |
| Açıklık oranı | f/5.0 |
| Görüş alanı, ° | 2.1 — 1 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 36 — 17 |
| Yakın odak, m | 5 |
| Göz körüğü | kauçuk |
| Gövde | plastik |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | IPX5, sıçramaya karşı dayanıklı |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 65 |
| Dahili güneşlik | yes |
| Kundak | 1/4 |
| Üçayak dahildir | yes |
| Üçayak | masa üstü, metal |
| Uygulama | avcılık ve spor, sabit gözlemler için |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Ek | fotoğraf adaptörü bir göz merceğine takılabilir (M42x0,75 dişli) |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Kullanıcı seviyesi | yeni başlayanlar |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























