Levenhuk Blaze 60 BASE Gözlem Teleskopu, çok uzaktaki nesneleri dahi gözlemleyebilmenizi sağlayacaktır. Yakınlaştırma merceği nedeniyle büyütme oranını sorunsuz bir biçimde 20x ile 60x arasında değiştirebilirsiniz. Kaplamalı cam optik parçalar, çevremizdeki tüm nesnelerin keskin, detaylı görüntülerini oluşturur. Levenhuk Blaze 60 BASE, yabani hayatın ve şehir manzaralarının hareketsiz olarak uzun süreyle gözlemlenmesi için ideal olan güçlü ve yüksek açıklıklı bir gözlem teleskopudur.
Tüm optik elemanlar kaliteli ve kaplamalı BK-7 camdan üretilmiştir. Bu da görüntüyü keskin ve kontrast bir hale getirir ve uzaktaki cisimlerin ayrıntılı olarak gözlemlenebilmesini sağlar. Büyük çaplı objektif merceği ışığı kusursuz bir şekilde toplar ve loş aydınlatmada ve güneşli günlerde gözlem yapılması için uygundur.
Bu gözlem teleskopunun muhafazası plastikten yapılmıştır. Kit bir küçük masa üstü tripod içerir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555006543 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 39x19x12 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.455 kg |
| Yakınlaştırmalı | yes |
| Büyütme aralığı | 45x–75x |
| Büyütme, x | 20 — 60 |
| Objektif merceği çapı | 60 mm ila 80 mm arası |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 60 |
| Odak uzaklığı, mm | 340 |
| Optik eksen eğrisi | 45° |
| Optik malzemesi | BK-7 |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Göz merceği mercek çapı, mm | 21 |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 3 — 1 |
| Göz uzaklığı, mm | 16 — 14 |
| Açıklık oranı | f/5.7 |
| Görüş alanı, ° | 2.1 — 1 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 36 — 17 |
| Yakın odak, m | 10 |
| Göz körüğü | kauçuk |
| Gövde | plastik |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | IPX5, sıçramaya karşı dayanıklı |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 55 |
| Kundak | 1/4 |
| Üçayak dahildir | yes |
| Üçayak | masa üstü, metal |
| Uygulama | avcılık ve spor, sabit gözlemler için |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Ek | bir akıllı telefon için bir fotoğraf adaptörü takma olanağı |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Kullanıcı seviyesi | yeni başlayanlar |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























