Levenhuk Blaze 70 BASE Gözlem Teleskopu, bu serinin "daha eski" bir modeli olduğundan en güçlü yüksek açıklıklı aracıdır. Objektif merceği çapı 70 cm, maksimum büyütme oranı 75x'tir. Levenhuk Blaze 70 BASE ile uzaktaki tüm cisimleri inceleyebilirsiniz: kuşlar, hayvanlar, bina mimarileri, hareketli makineler ve doğal manzaralar. Kit, uzun süre sabitlik gerektiren gözlemler için faydalı olabilecek bir küçük masa üstü tripod içerir.
Optik düzende cam mercekler kullanılmıştır. Harici optik elemanlar tamamen çoklu kaplanmıştır ve son derece keskin ve net görüntüler sunar. Bulutlu bir günde dahi ayrıntılı bir görüntü elde edebileceksiniz ve alacakaranlık dahi gözlemleriniz için engel teşkil etmeyecek. Bu gözlem teleskopunun göz merceği açılıdır ve bu da çevreleme yayı alanı incelenirken oldukça kullanışlıdır. Levenhuk Blaze 70 BASE ayrıca kuş gözlemlerinin yapılması için de harika bir seçimdir.
Optik parçalar, dayanıklı bir plastik muhafaza ile harici maruziyetlere karşı korunur. Darbe geçirmez ve düşük yüksekliklerden düşmeye karşı dayanıklıdır. Bu gözlem teleskopunun taşınması için kitle birlikte sunulan özel çantayı kullanabilirsiniz.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555006550 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 43x19x12 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.635 kg |
| Yakınlaştırmalı | yes |
| Büyütme aralığı | 45x–75x |
| Büyütme, x | 25 — 75 |
| Objektif merceği çapı | 60 mm ila 80 mm arası |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 70 |
| Odak uzaklığı, mm | 380 |
| Optik eksen eğrisi | 45° |
| Optik malzemesi | BK-7 |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Göz merceği mercek çapı, mm | 21 |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 2.8 — 0.93 |
| Göz uzaklığı, mm | 16 — 14 |
| Açıklık oranı | f/5.4 |
| Görüş alanı, ° | 1.9 — 0.91 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 33 — 16 |
| Yakın odak, m | 12 |
| Göz körüğü | kauçuk |
| Gövde | plastik |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | IPX5, sıçramaya karşı dayanıklı |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 55 |
| Kundak | 1/4 |
| Üçayak dahildir | yes |
| Üçayak | masa üstü, metal |
| Uygulama | avcılık ve spor, sabit gözlemler için |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Ek | bir akıllı telefon için bir fotoğraf adaptörü takma olanağı |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Kullanıcı seviyesi | yeni başlayanlar |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























