Levenhuk Blaze BASE 80, sorunsuz değişken büyütme oranları sağlayan, yüksek açıklıklı bir gözlem teleskopudur. Yabani hayatın ve kentsel manzaraların incelenmesinde harika bir destekçidir. Küçük büyütme oranları geniş alanların gözlemlenmesinde kullanışlıyken, yüksek büyütme oranları uzaktaki nesnelerin gözlemlenmesine uygundur. Açılı bir göz merceği çevreleme alanının herhangi bir rahatsızlık olmadan gözlemlenebilmesini, kuşların uçuşunun takip edilmesini içerenler uzun süreli gözlemlerin konforlu bir biçimde yapılabilmesini sağlar.
Tüm optik elemanlar BK-7 camdan yapılmıştır ve tamamıyla çok katmanlı yansıma önleyici kaplamayla korunmaktadır. 80 mm'lik bir objektif merceği, düşük aydınlatma koşullarında (ör. olumsuz veya bulutlu hava koşullarında veya alacakaranlıkta) gözlemlerin gerçekleştirilmesi için yeterli ışığı toplar. Büyütme aralığı 20–60x'tir. Gözlem teleskopu keskin, kontrastlı ve geometrik olarak doğru görüntüleri doğal renklerde sunar. Uzun göz uzaklığı, gözlük takılırken gözlem yapılmasını mümkün kılar.
Optik parçalar hafif ve dayanıklı bir plastik gövdeyle korunmaktadır. Standart bir 1/4" diş, gözlem teleskopunun bir tripod üzerine monte edilmesini sağlar. Kit bir metal masa üstü tripod ve depolama ve taşıma için sert bir kese içerir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555006567 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 46x17x11 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 2.04 kg |
| Yakınlaştırmalı | yes |
| Büyütme aralığı | 45x–75x |
| Büyütme, x | 20 — 60 |
| Objektif merceği çapı | 80 mm ve üstü |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 80 |
| Odak uzaklığı, mm | 430 |
| Optik eksen eğrisi | 45° |
| Optik malzemesi | BK-7 |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Göz merceği mercek çapı, mm | 21 |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 4 — 1.3 |
| Göz uzaklığı, mm | 21 — 15 |
| Açıklık oranı | f/5.4 |
| Görüş alanı, ° | 2.2 — 1.1 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 38 — 19 |
| Yakın odak, m | 8 |
| Göz körüğü | kauçuk |
| Gövde | plastik |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | IPX5, sıçramaya karşı dayanıklı |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 65 |
| Kundak | 1/4 |
| Üçayak dahildir | yes |
| Üçayak | masa üstü, metal |
| Uygulama | avcılık ve spor, sabit gözlemler için |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Ek | fotoğraf adaptörü bir göz merceğine takılabilir (M42x0,75 dişli) |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Kullanıcı seviyesi | yeni başlayanlar |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























