Levenhuk Blaze PLUS 60 Gözlem Teleskobu su geçirmez bir gövdeye sahip güvenilir, diyafram açıklığı yüksek ve su geçirmez bir optik alettir. Açık havada yapılan her türlü gözlem için mükemmeldir. Yakınlaştırma objektif merceği ile büyütme oranını 15x ile 45x aralığında ayarlayabilirsiniz. Levenhuk Blaze PLUS 60, doğanın incelenmesi, avcılık, balıkçılık ve kentsel manzaraların gözlemlenmesi için son derece uygundur.
Gözlem teleskopunun içinde BK-7 camdan yapılmış optik elemanlar bulunur. Harici mercekler, birkaç katmanlı yansıma önleyici kaplamaya sahiptir. Gözlem teleskopu, alacakaranlıkta dahi doğru renk gösterimli, keskin ve net görseller oluşturur.
1/4" dişli olması sayesinde bu gözlem teleskopunu çoğu modern tripodun üzerine monte edebilirsiniz. Kit, yüksek büyütme oranlarında gözlemleme için gerekli olan bir küçük masa üstü tripod içerir: bu parça, görüntüdeki titremeyi en aza indirir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555006475 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 37x18x9 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.72 kg |
| Yakınlaştırmalı | yes |
| Büyütme aralığı | 45x'e kadar |
| Büyütme, x | 15 — 45 |
| Objektif merceği çapı | 60 mm ila 80 mm arası |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 60 |
| Optik eksen eğrisi | 45° |
| Optik malzemesi | BK-7 |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Göz merceği | 6 eleman, metal, çıkarılabilir |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 1,73 |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 4 — 1.3 |
| Göz uzaklığı, mm | 16 |
| Görüş alanı, ° | 2.7 — 1.3 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 47 — 23 |
| Yakın odak, m | 5 |
| Göz körüğü | kauçuk |
| Gövde | plastik |
| Nem direnci | yes |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | IPX5, su jetlerine karşı koruma (yalnızca gövde) |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -15 — 35 |
| Dahili güneşlik | yes |
| Kundak | 1/4 |
| Üçayak dahildir | yes |
| Üçayak | masa üstü, metal |
| Uygulama | avcılık ve spor, sabit gözlemler için |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Ek | bir akıllı telefon için bir fotoğraf adaptörü takma olanağı |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar, yeni başlayanlar |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























