Uzun odaklı Levenhuk Blitz 114 PLUS Newton yansıtıcı uzayın kapsamlı bir biçimde incelenmesine uygundur. Daha ayrıntılı ve ilgi çekici gözlemler için kit yalnızca standart göz mercekleri içermez;ancak lunar filtreye sahiptir.. Teleskop galaksileri, nebulaları ve yıldız kümelerini gözlemleyebilmenizi sağlar. Ayrıca Güneş Sistemi'ndeki cisimlerin net ve keskin görüntülerini oluşturur.
Küresel birincil ayna (114 mm) kullanılabilir maksimum büyütme oranına kadar her oranda mükemmel bir biçimde keskin ve net görüntüler oluşturur. Gözlemlenen tüm cisimler ayrıntılı olarak görülebilir. Mercekler, yansıma önleyici kaplamalı camdan üretilmiştir. Bu, görüntünün kalitesi üzerinde pozitif bir etki yaratır. Yavaş hareket kumandası düğmeleri bulunan ekvator kundak, gece gökyüzünde ilerleyen cisimlerin doğru ve sorunsuz bir biçimde takip edilmesine olanak tanır. Teleskopu kolaylıkla kullanabilirsiniz; uzun süreli bir öğrenim süresi gerektirmez.
Tripod alüminyumdan yapılmıştır, ortasına bir aksesuar tepsisi yerleştirebilirsiniz. Tripod ayaklarının yüksekliği ayarlanabilir; bu şekilde teleskop gözlemcinin boyuna göre kişiye özel olarak ayarlanabilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002477 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 94x39x27 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 13.1 kg |
| Optik tasarım | reflektör |
| Optik şema | Newton |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | yansıma önleyici |
| Birincil ayna çapı (açıklık), mm | 114 |
| Mercek (ayna) şekli | küresel |
| Odak uzaklığı, mm | 900 |
| En yüksek pratik güç, x | 228 |
| Açıklık oranı | f/7.9 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 1 |
| Sınır görünür parlaklık | 12.38 |
| Göz mercekleri | K10 mm (90x), K25 mm (36x) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 1,25 |
| Barlow mercek | 2x |
| Bulucu dürbün | optik, 6x30 |
| Odaklayıcı | kremayer ve pinyon |
| Filtreler dahildir | ay filtresi |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 610–1040 |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | ekvator, EQ3 |
| Optik tüp kundak modu | sabitleme halkaları |
| Optik tüp malzemesi | metal |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Gözlemlenen nesne | derin gökyüzü nesneleri |
| Genişletilmiş kit | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























