Levenhuk Blitz 114s PLUS teleskop, gökyüzünün derinliklerindeki cisimlerin keşfedilmesi ve astrofotoğrafçılık için kullanılabilecek kısa odaklı bir Newton yansıtıcıdır. Yüksek çözünürlüğü sayesinde gökyüzünün derinliklerindeki cisimler ile güneş sistemindeki nesnelerin keskin ve ayrıntılı görüntülerini oluşturur. Kompakt boyutu sayesinde teleskopu kırsal alanlardaki astronom toplantılarına giderken yanınızda götürebilirsiniz.
Yansıtıcı, bir küresel birincil aynaya sahiptir. Mercekler, yansıma önleyici kaplamalı camdan üretilmiştir. Teleskop ile en yüksek pratik güce kadar, keskin ve ayrıntılı bir görüntü düşük bozulma ile gözlemlenebilir. Teleskop manuel olarak çalıştırılan bir ekvator kundakla donatılmıştır. Kundak bir alüminyum tripod üzerine monte edilir.
Üzerine bir aksesuar tepsisi (ürünle birlikte verilir) yerleştirebilirsiniz. Tripod ayaklarının yüksekliği ayarlanabilir; bu şekilde teleskop farklı boylardan kullanıcılara kolaylıkla uyarlanabilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002460 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 80x39x27 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 12.18 kg |
| Optik tasarım | reflektör |
| Optik şema | Newton |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | yansıma önleyici |
| Birincil ayna çapı (açıklık), mm | 114 |
| Mercek (ayna) şekli | küresel |
| Odak uzaklığı, mm | 500 |
| En yüksek pratik güç, x | 228 |
| Açıklık oranı | f/4.4 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 1 |
| Sınır görünür parlaklık | 12.38 |
| Göz mercekleri | K10 mm (50x), K25 mm (20x) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 1,25 |
| Barlow mercek | 2x |
| Bulucu dürbün | optik, 6x30 |
| Odaklayıcı | kremayer ve pinyon |
| Filtreler dahildir | ay filtresi |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 610–1040 |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | ekvator, EQ3 |
| Optik tüp kundak modu | sabitleme halkaları |
| Optik tüp malzemesi | metal |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | karmaşık |
| Gözlemlenen nesne | derin gökyüzü nesneleri |
| Genişletilmiş kit | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























