Levenhuk Blitz 50 BASE teleskop, giriş seviyesinde bir akromatik yansıtıcıdır. Teleskop, astronomiye ilgi duyan çocuklar veya gençler için idealdir. Kolaylıkla kullanılabilir. Bu aletle Ayı gözlemleyebilir ya da yeryüzündeki cisimleri incelemek için bu aleti bir gözlem teleskopu olarak kullanabilirsiniz. Gerekli aksesuarların tümü dahil olduğundan bunları ayrıca satın almanız gerekmez.
Yansıma önleyici kaplamalı optik camdan üretilmiş mercekler nedeniyle teleskop yüksek kaliteli, net ve keskin görüntüler iletir. Klasik azimut kundakta bir mikrovida ve düğmeler bulunmaz. Teleskopu seçili nesne üzerine ayarlamak için optik tüpü istenilen yöne çevirmeniz yeterlidir. Tam yükseklikte alüminyum tripod, dengeyi çok daha artıran bir kuşağa sahiptir. Ayakların da yüksekliği ayarlanabilir.
Kit, bir Barlow mercek ve diyagonal ayna dahil olmak üzere tüm gerekli optik aksesuarları içerir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002392 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 86x29x10 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.96 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik şema | akromat |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | yansıma önleyici |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 50 |
| Odak uzaklığı, mm | 600 |
| En yüksek pratik güç, x | 100 |
| Açıklık oranı | f/12 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 2.3 |
| Sınır görünür parlaklık | 10.59 |
| Göz mercekleri | Н6 mm (100x), H20 mm (30x) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 0,965 |
| Barlow mercek | 3x |
| Bulucu dürbün | optik, 5x24 |
| Odaklayıcı | kremayer ve pinyon |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 630–1130 |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | alt-azimut |
| Optik tüp kundak modu | vidalar |
| Optik tüp malzemesi | metal |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri, karasal nesneler |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























