Levenhuk Blitz 60 BASE teleskop, başlangıç seviyesindeki astronomlar için geliştirilmiştir. Kolaylıkla kullanılabilir ve kapsamı genişletilmiş bir kit ile donatılmıştır. Ayın ve yeryüzü manzaralarının incelenmesi için idealdir. Bu model, uzaya ve astronomiye daha fazla aşinalık kazanmak isteyenler için harika bir seçimdir. Çocukların yanı sıra yetişkinler için de harika bir hediyedir.
Bu akromatik yansıtıcı, yansıma önleyici kaplamalı camdan yapılmış optik parçaları sayesinde net ve keskin görüntüler sunar. Büyük açıklığı (60 mm) sayesinde Ayın ve yeryüzündeki manzaraların gözlemlenebilmesini sağlar. Ayrıca gökyüzünün derinliklerindeki parlak cisimleri ve Güneş Sistemi'nin bazı gezegenlerini görüntüleyebilirsiniz ancak ayrıntılar görülmeyecektir.
Bir çatal azimut kundak, dikey eksen üzerinde teleskopu seçili nesneye ayarlamanıza olanak tanıyan bir vidaya sahiptir. Ayarlanabilir alüminyum tripod, bir aksesuar tepsisi ile donatılmıştır. Kapsamı genişletilmiş kiti sayesinde teleskop ilave bir yatırım gerektirmez; bu nedenle amatör bilim meraklılıkları için harika bir hediye olabilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002408 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 73x23x15 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 3.14 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik şema | akromat |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | yansıma önleyici |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 60 |
| Odak uzaklığı, mm | 700 |
| En yüksek pratik güç, x | 120 |
| Açıklık oranı | f/11.6 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 1.9 |
| Sınır görünür parlaklık | 10.99 |
| Göz mercekleri | 1,5x düzeltme göz merceği, H12,5 mm (56х), H20 mm (35x), SR4 mm (175х) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 0,965 |
| Barlow mercek | 3x |
| Bulucu dürbün | optik, 5x24 |
| Odaklayıcı | kremayer ve pinyon |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 600–1000 |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | alt-azimut |
| Optik tüp kundak modu | vidalar |
| Optik tüp malzemesi | metal |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri, karasal nesneler |
| Genişletilmiş kit | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























