Levenhuk Blitz 70 BASE teleskop, uzayın incelenmesi için idealdir. Bu cihaz hem kolay kullanılabilir hem de birçok farklı astronomik cismin gözlemlenebilmesini mümkün kılar. Açıklığı (70 mm) sayesinde Ayı, güneş sisteminin gezegenlerini ve gökyüzünün derinliklerindeki parlak cisimleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Bu aleti ayrıca yeryüzündeki manzaraların gözlemlenmesi için güçlü bir gözlem teleskopu olarak kullanabilirsiniz.
Teleskop bir akromatik yansıtıcı düzenine sahiptir. Mercekleri camdan yapılmıştır. Optik parçalar yansıma önleyici kaplamalıdır; bu şekilde oluşturulan görüntü görüş alanı genelinde keskin ve net bir biçimde iletilir. Çatal azimut kundak, dikey eksen üzerinde teleskopu seçili nesneye ayarlamanıza olanak tanıyan bir mikrovidaya sahiptir. Alüminyum tripod, bir aksesuar tepsisi ile donatılmıştır. Tripod yüksekliği ayarlanabilir.
Kit, bir dizi farklı aksesuar içerdiğinden bunları ayrıca satın almanız gerekmez. İlginizi çekiyorsa, 31,75 mm göz merceği borusu çapına sahip optik aksesuarlar takabilirsiniz; odaklayıcı bunu yapmanızı mümkün kılar.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002422 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 73x23x15 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 3.7 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik şema | akromat |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | yansıma önleyici |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 70 |
| Odak uzaklığı, mm | 700 |
| En yüksek pratik güç, x | 140 |
| Açıklık oranı | f/10 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 1.7 |
| Sınır görünür parlaklık | 11.33 |
| Göz mercekleri | 1,5x düzeltme göz merceği, H12,5 mm (56х), H20 mm (35x), SR4 mm (175х) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 1,25 |
| Barlow mercek | 3x |
| Bulucu dürbün | optik, 5x24 |
| Odaklayıcı | kremayer ve pinyon |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 670–1230 |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | alt-azimut |
| Optik tüp kundak modu | vidalar |
| Optik tüp malzemesi | metal |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri, karasal nesneler |
| Genişletilmiş kit | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























