Levenhuk Blitz 70s BASE teleskop, bir masa üstü tripod üzerinde bulunan kısa odaklı bir yansıtıcıdır. Küçük bir dairede kullanım veya geziler için harika bir seçimdir. Son derece kompakttır. Bu modelin kullanılması son derece kolaydır ve kit, tüm gerekli aksesuarları içerir. Teleskop Ay, Güneş Sistemi'nin gezegenleri veya yeryüzündeki cisimlerin gözlemleri için idealdir. Ayrıca gökyüzünün derinliklerindeki parlak cisimleri görüntüleyebilirsiniz ancak ayrıntılar görülmeyecektir.
Teleskop bir akromatik yansıtıcı düzenine sahiptir. Yansıma önleyici kaplamalı cam merceklere sahiptir. Optik parçalar net ve keskin bir görüntü sunar ve yeryüzündeki manzaralar incelendiğinde teleskopun gözlem teleskopu gibi işlev göstermesi nedeniyle iyi bir genel bakış sağlar. Optik tüp, kullanışlı bir odak ayarlama düğmesi olan bir azimut kundak üzerine kurulur. Alüminyumdan yapılmış kompakt tripod sabit yükseklikte ve dengelidir.
Kit, üç göz merceği, bir Barlow mercek ve bir diyagonal ayna içerir. Aksesuarlar, teleskopun en yüksek pratik gücüne ulaşmasını sağlar; bu şekilde ayrıca bir parça satın almanıza gerek kalmaz.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002415 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 46x22x11 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.58 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik şema | akromat |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | yansıma önleyici |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 70 |
| Odak uzaklığı, mm | 300 |
| En yüksek pratik güç, x | 140 |
| Açıklık oranı | f/4 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 1.6 |
| Sınır görünür parlaklık | 11.33 |
| Göz mercekleri | 1,5x düzeltme göz merceği, H20 mm (15x), H6 mm (50х) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 0,965 |
| Barlow mercek | 3x |
| Odaklayıcı | kremayer ve pinyon |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 350 |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | alt-azimut |
| Optik tüp kundak modu | vidalar |
| Optik tüp malzemesi | metal |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri, karasal nesneler |
| Genişletilmiş kit | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























