Levenhuk Blitz 76 BASE teleskop, küresel birincil aynalı bir Newton yansıtıcıdır. Bu, giriş seviyesinde bir modeldir ancak uzayın dış bölümlerindeki ve gökyüzünün derinliklerindeki birçok cismi gözlemleyebilmenizi sağlar. Ay, dünya türünde gezegenler ve çift yıldızların yanı sıra büyük küresel ve açık kümeleri inceleyebilirsiniz. Messier kataloğundaki neredeyse tüm cisimler çok detaylı olmayacak şekilde incelenebilir.
Optik parçaları yansıma önleyici kaplamalı camdan üretilmiştir. Sonuç olarak teleskop ile iletilen görüntü keskin ve net olacaktır. 152x büyütme oranına kadar iyi netlikte gözlem yapabilirsiniz. Kite dahil edilen farklı odak uzaklıklarına sahip üç göz merceği ve 2x Barlow mercek sayesinde çok çeşitli çalışmalar yapabilirsiniz.
Çatal azimut kundak ile teleskopu bir gözlem teleskopu kadar kolayca kullanabilirsiniz. Teleskopu seçili nesne üzerine ayarlamak için optik tüpü istenilen yöne (sola, sağa, yukarı veya aşağı) çevirmeniz yeterlidir. Kundak, dikey eksende bir mikrovidaya sahiptir; bu parça teleskopu doğru ve sorunsuz bir biçimde ayarlayabilmenizi sağlar. Yüksekliği ayarlanabilir alüminyum tripod, bir aksesuar tepsisi ile donatılmıştır.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002439 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 73x25x23 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 4.56 kg |
| Optik tasarım | reflektör |
| Optik şema | Newton |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | yansıma önleyici |
| Birincil ayna çapı (açıklık), mm | 76 |
| Mercek (ayna) şekli | küresel |
| Odak uzaklığı, mm | 700 |
| En yüksek pratik güç, x | 152 |
| Açıklık oranı | f/9 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 1.5 |
| Sınır görünür parlaklık | 11.5 |
| Göz mercekleri | H12,5 mm (56х), H20 mm (35x), SR4 mm (175х) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 0,965 |
| Barlow mercek | 2x |
| Bulucu dürbün | optik, 5x24 |
| Odaklayıcı | kremayer ve pinyon |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 600–1000 |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | alt-azimut |
| Optik tüp kundak modu | vidalar |
| Optik tüp malzemesi | metal |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Gözlemlenen nesne | derin gökyüzü nesneleri |
| Genişletilmiş kit | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























