Levenhuk Blitz 76 PLUS Newton yansıtıcı bir ekvator kundak üzerine monte edilir. Bu model, gökyüzünün derinliklerindeki cisimlerin incelenmesine ilgi duyan başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için idealdir. Optik parçaları, yıldız kümeleri, parlak Messier nesneleri, çift yıldızlar ve diğer birçok nesne için oldukça iyi görüntüler oluşturur. Başta Ay ve dünya tipinde gözlemler olmak üzere uzayın dış kısımlarını da gözlemleyebilirsiniz. Teleskopun kiti gerekli aksesuarların tümünü içerdiğinden hediye olarak harika bir seçim olabilir.
Yansıtıcı, bir küresel birincil aynaya sahiptir. Mercekler, yansıma önleyici kaplamalı camdan üretilmiştir. Teleskop ile en yüksek pratik güce kadar, net ve keskin bir görüntü düşük bozulma ile gözlemlenebilir. Yavaş hareket kumandası düğmeleri bulunan ekvator kundak, gece gökyüzünde ilerleyen cisimlerin takip edilmesine olanak tanır.
Tripod, alüminyumdan yapılmıştır. Ortada bir aksesuar tepsisi mevcuttur ve ayakların yüksekliği ayarlanabilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002453 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 91x25x21 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 9.76 kg |
| Optik tasarım | reflektör |
| Optik şema | Newton |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | yansıma önleyici |
| Birincil ayna çapı (açıklık), mm | 76 |
| Mercek (ayna) şekli | küresel |
| Odak uzaklığı, mm | 900 |
| En yüksek pratik güç, x | 152 |
| Açıklık oranı | f/9 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 1.5 |
| Sınır görünür parlaklık | 11.5 |
| Göz mercekleri | 1,5x düzeltme göz merceği, H12,5 mm (72х), H20 mm (45x), SR4 mm (225х) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 0,965 |
| Barlow mercek | 2x |
| Bulucu dürbün | optik, 5x24 |
| Odaklayıcı | kremayer ve pinyon |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 670–1230 |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | ekvator, EQ2 |
| Optik tüp kundak modu | sabitleme halkaları |
| Optik tüp malzemesi | metal |
| Kullanıcı seviyesi | yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Gözlemlenen nesne | derin gökyüzü nesneleri |
| Genişletilmiş kit | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























