Levenhuk Blitz 80 PLUS teleskop, başlangıç seviyesindeki kişiler için harika bir seçenektir. Gelişmiş kit, gözlemler için ihtiyaç duyacağınız her şeyi içerir. Ayın, Güneş Sistemi'nin gezegenlerinin ve gökyüzünün derinliklerindeki cisimlerin gözlemlenebilmesini sağlar. Bu teleskop, Dünya'ya en yakın olan görüntülerin parlak ve detaylı görüntülerini iletir. Ayrıca yeryüzü gözlemleri için de uygundur; bir gözlem teleskopu yerine kullanılabilir.
Teleskop bir akromatik yansıtıcı düzenine sahiptir. Yansıma önleyici kaplamalı cam merceklere sahiptir. Optik tüp, ekvator kundak üzerine monte edilir; bu şekilde uzun süreli gözlemler rahatça yapılabilir. Yavaş hareket kumandası düğmeleri, manuel kontrole olanak tanır. Teleskopun alüminyum tripodu kolaylıkla gözlemcinin boyuna göre ayarlanabilir. Bir aksesuar tepsisi bulunur.
Teleskop kiti dolayısıyla ilgi çekicidir: bu kit benzer modellerin çoğundan daha geniş bir kapsama sahiptir. Uzayın keşfi için üç göz merceği, yeryüzü gözlemleri için bir göz merceği, bir Barlow mercek ve bir diyagonal ayna içerir. Bu da ilave aksesuar satın alma gerekliliğini ortadan kaldırır.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002514 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 95x28x17 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 7.32 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik şema | akromat |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | yansıma önleyici |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 80 |
| Odak uzaklığı, mm | 900 |
| En yüksek pratik güç, x | 160 |
| Açıklık oranı | f/11 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 1.4 |
| Sınır görünür parlaklık | 11.62 |
| Göz mercekleri | 1,5x düzeltme göz merceği, H12,5 mm (72х), H20 mm (45x), SR4 mm (225х) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 0,965 |
| Barlow mercek | 3x |
| Bulucu dürbün | optik, 5x24 |
| Odaklayıcı | kremayer ve pinyon |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 670–1230 |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | ekvator, EQ1 |
| Optik tüp kundak modu | vidalar |
| Optik tüp malzemesi | metal |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri, karasal nesneler |
| Genişletilmiş kit | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























