Levenhuk Camo 60 Gözlem Teleskopu karasal nesneleri gözlemlemek için güçlü bir optik araçtır. Tüp düz olduğundan, görüş hattı düz ileri veya yukarıdan aşağıya, örneğin bir kuleden veya tepeden olduğunda gözlem için uygundur. Gözlem teleskopu, avlanma, tüfek atışları, bölge ve sınır koruması ve klasik manzara gözlemi için kullanışlı ve etkilidir. Bir ayar düğmesiyle çalıştırılan küçük bir metal üç ayaklı sehpayla birlikte gelir.
Optik parçalar tamamen kaplanmıştır ve tüm optik elemanlar BK-7 camdan yapılmıştır. Büyütme çok geniş bir aralıkta ayarlanabilir: 16'dan 48x'e. Gözlem sırasında, panorama gözleminden tek bir hedefe odaklanmaya geçiş çok hızlıdır – ayar halkası göz merceğinin hemen üzerinde bulunur. Göz körüğü çevirmeli bir tasarıma sahiptir, böylelikle gözlemciye uyacak şekilde farklı şekillerde ayarlanabilir.
Gövde, yüksek dayanımlı ABS plastikten yapılmıştır ve sıçramalara ve toza karşı ekstra koruma sağlamak için kauçuk kaplanmıştır. Kamuflaj rengi, kullanıcının ağaçlık bir alanda fark edilmemesini sağlar.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555006673 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 33x8x5 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.28 kg |
| Yakınlaştırmalı | yes |
| Büyütme aralığı | 45x–75x |
| Büyütme, x | 16 — 48 |
| Düz tüp tasarımı | 0 ° |
| Objektif merceği çapı | 60 mm ila 80 mm arası |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 60 |
| Optik malzemesi | BK-7 |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Göz merceği mercek çapı, mm | 22 |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 4 — 1.3 |
| Göz uzaklığı, mm | 15 — 12 |
| Alacakaranlık faktörü | 30 |
| Göreceli parlaklık | 16 |
| Görüş alanı, ° | 2.3 — 1.1 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 40 — 19 |
| Yakın odak, m | 5 |
| Gövde | yüksek dayanımlı ABS plastik |
| Suya dayanıklı | yes |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 50 |
| Kundak | 1/4 |
| Üçayak dahildir | yes |
| Üçayak | masa üstü, metal |
| Uygulama | avcılık ve spor |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Ek | kauçuklu gövde, çevirmeli göz körüğü |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























