Levenhuk Guard 1500 mesafe ölçerli binoküler dürbün, klasik saha binoküler dürbünlerinin ve lazerli mesafe ölçerin işlevselliğini birleştirir. Cihazı 8x büyütme oranında gözlemler için standart binoküler dürbün olarak kullanabilirsiniz, ayrıca cihaz arazide 1500 metreye kadar olan mesafeleri ve açıları da ölçebilmektedir. Bu cihaz özellikle avlanma veya yürüyüş için kullanışlıdır; oyunu takip etmeye, bir atışın tam mesafesini hesaplamaya veya arazideki önemli işaretleri belirlemeye yardımcı olur. Şantiyede, taktiksel görevleri çözerken ve hatta spor müsabakaları sırasında kullanışlı olacaktır.
Optik parçalar, tüm görüş alanında net ve iyi tanımlanmış bir görüntü sunar ve tüm ışık koşullarında iyi çalışır; bulutlu havalarda veya alacakaranlıkta bile net bir görüntü elde edersiniz. Mesafe ölçerin bir hedef önceliği işlevi vardır, yani yakındaki veya uzaktaki bir nesneyi öncelikli hedef olarak seçebilirsiniz. Pratikte, özellikle ağaçlık bir alanda gözlem yaparken bu kullanışlı bir özelliktir. Hedef yalnızca ağaç dallarının arasından görünüyorsa, mesafe ölçer engelleri yok sayacak şekilde ayarlanabilir, buna ikinci (uzak) hedef önceliği modu denir. Ön plandaki hedefleri tespit etmek için kullanılan birinci (ön plan) hedef önceliği modu aynı şekilde çalışır.
Levenhuk Guard 1500 binoküler dürbün, arazi açılarını hesaplar ve hedefe olan düz ve yatay mesafeyi ölçer. Bu özellik, yokuş yukarı veya yokuş aşağı bir atışın yörüngesini doğru bir şekilde hesaplamanızı sağladığı için özellikle avlanma için kullanışlıdır. Tüm ölçümler tek mesafe ölçüm modunda veya tarama modunda alınabilir.
Cihaz, optik parçaları ihtiyaçlarınıza göre ince ayar yapmanıza izin veren geniş bir görüş alanına sahiptir her göz merceği için ayrı odak ayarı mevcuttur.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555001258 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 29x22x12 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.86 kg |
| Prizma tipi | çatı |
| Büyütme, x | 8 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 42 |
| Optik malzemesi | BK-7 |
| Mercek kaplaması | çoklu kaplamalı |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 5.2 |
| Göz uzaklığı, mm | 16 |
| Göreceli parlaklık | 27 |
| Görüş alanı, ° | 6.8 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 120 |
| Yakın odak, m | 4 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 58 — 78 |
| Odaklama | her göz merceği için ayrı |
| Göz körükleri | bükülme |
| Gövde | plastik |
| Nem direnci | yes |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | IPX5, sıçramaya karşı dayanıklı |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 50 |
| Dahili telemetre | yes |
| Telemetre ölçüm aralığı, m | 5 — 1500 |
| Tarama modu | yes |
| Güç kaynağı | 1 CR123A tip pil (dahil değildir) |
| Boyut | klasik |
| Uygulama | askeri/saha, avcılık ve balıkçılık, Kuş gözlemi |
| Ek | OLED ekran, Sınıf 1, 905nm lazer |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Gözlük kullananlar için | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























