Levenhuk Guard 2500 binoküler dürbünler, bir hedefe olan mesafeyi ve 2500 metre mesafeye kadar arazi açılarını ölçebilen bir lazerli mesafe ölçer ile donatılmış 8x yüksek diyafram açıklıklı binoküler dürbünlerdir. Sizi yürüyüş yaparken veya avlanırken yanınıza iki optik cihaz alma zorunluluğundan kurtarır. Levenhuk Guard 2500 ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Levenhuk Guard 2500'ün işlevselliği, çeşitli sorunları çözmek için ölçüm yapmanızı sağlar: Oyunu takip ederken atış mesafesini belirleme, önemli işaretler (köprüler, elektrik hattı kuleleri, direkler) arasındaki mesafeyi ölçme, alanın haritasını oluşturma, geniş bölge ve sınırları koruma vb.
Binoküler dürbünün optik şeması, çatı prizmalara ve tamamen kaplanmış camlara dayanmaktadır. Optik sistem, yeterli dış ışığın bulunmadığı zor koşullarda (bulutlu hava, alacakaranlıkta) gözlem yapmak için yeterlidir. Tüm ince ayrıntılar net bir şekilde görülebilir ve görüntü parlaktır. Mesafe ölçer, tarama modunda çalışabilir veya tek mesafe ölçümleri alabilir. Birinci veya ikinci hedef önceliği seçeneği de mevcuttur. Örneğin, ağaç dallarının arasından bir nesneye bakıyorsanız, ikinci (uzak) hedef önceliği ayarı mesafe ölçerin ön plandaki engelleri yok saymasını ve arka plandaki bir hedefe olan mesafeyi doğru bir şekilde hesaplamasını sağlayacaktır. Birinci (ön plan) hedef önceliği, benzer şekilde çalışan ancak arka planı yok sayarak yakındaki hedefleri tespit etmeye yarayan bir moddur.
Levenhuk Guard 2500 Mesafe Ölçerli Binoküler Dürbün, düz ve yatay mesafeleri ölçmenin yanı sıra arazi açılarını da hesaplayabilir. Hedef, atıcının altında veya üstünde olduğunda, açıları ve mesafeleri ölçmek özellikle önemlidir.
Ayrıca Levenhuk Guard 2500'in geniş bir görüş alanına ve cihazı kullanıcının ihtiyaçlarına göre ayarlamak için akıllı işlevselliğe sahip olduğunu unutmayın her göz merceği için odağı ayarlamak mümkündür.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555001265 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 29x22x12 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.86 kg |
| Prizma tipi | çatı |
| Büyütme, x | 8 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 42 |
| Optik malzemesi | BK-7 |
| Mercek kaplaması | çoklu kaplamalı |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 5.2 |
| Göz uzaklığı, mm | 16 |
| Göreceli parlaklık | 27 |
| Görüş alanı, ° | 6.8 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 120 |
| Yakın odak, m | 4 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 58 — 78 |
| Odaklama | her göz merceği için ayrı |
| Göz körükleri | bükülme |
| Gövde | plastik |
| Nem direnci | yes |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | IPX5, sıçramaya karşı dayanıklı |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 50 |
| Dahili telemetre | yes |
| Telemetre ölçüm aralığı, m | 5 — 2500 |
| Tarama modu | yes |
| Güç kaynağı | 1 CR123A tip pil (dahil değildir) |
| Uygulama | askeri/saha, avcılık ve balıkçılık, Kuş gözlemi |
| Kese sete dahildir | yes |
| Ek | OLED ekran, Sınıf 1, 905nm lazer |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Gözlük kullananlar için | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























