Levenhuk Karma BASE 10x32 Binoküler Dürbün, aktif bir yaşam süren herkes için idealdir. Bu hafif optik cihaz rahatlıkla tutulabilir ve gözlemler için idealdir. Dürbünler yabani hayvanlar ve kuşların alışkanlıklarının incelenmesi, doğal ve kırsal manzaraların gözlemlenmesi, stadyumda spor etkinliklerinin izlenmesi için kullanılabilir.
Optik parçalar 10x büyütme oranı sağlarken görüş alanı geniş kalır. Mercekler ve prizmalar çoklu kaplamalı BK-7 camdan üretilmiştir; bu nedenle iletilen görüntü keskin, kontrast ve net olacaktır. Bu dürbünler fazla ışık toplamaz; gözlemlerin güneş ışığında yapılması önerilir. Tasarımda çevirmeli göz körüklü göz mercekleri kullanılmıştır; diyopter ayarı özelliği de mevcuttur. Bunun sayesinde gözü bozuk olan gözlemciler optik parçaları ihtiyaçlarına göre en iyi şekilde ayarlayabilir. Keskinlik bir merkezi odaklama tekerinin yardımıyla ayarlanır. Plastik muhafaza hafiftir ve darbelere karşı dayanıklıdır.
Binoküler dürbünler ayrıca tripodlara uyarlanabilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555000558 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 18x17x7 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.64 kg |
| Prizma tipi | çatı |
| Büyütme, x | 10 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 32 |
| Optik malzemesi | BK-7 |
| Mercek kaplaması | çoklu kaplamalı |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 3.2 |
| Göz uzaklığı, mm | 12 |
| Göreceli parlaklık | 10.24 |
| Görüş alanı, ° | 5.9 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 103 |
| Yakın odak, m | 2.5 |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±4 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 55 — 76 |
| Odaklama | merkezi |
| Göz körükleri | bükülme, kauçuk |
| Gövde | kauçuk, plastik |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -15 — 40 |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli, bir adaptör gerektirir (kite dahil değildir) |
| Boyut | kompakt |
| Uygulama | gezi |
| Kese sete dahildir | yes |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























