Geniş görüş alanı, 8x büyütme oranı, yüksek kaliteli görüntüler – Levenhuk Karma PRO 8x32 ile maceranız, ister uzun mesafeli bir yolculuk, ister parkta kısa bir yürüyüş olsun, parlak renkler ve heyecan verici yeni deneyimler ile dolu olacak. Bu modelin gelişmiş optik parçaları net ve keskin görüntüler oluşturur. Binoküler dürbünü kompakt boyutları sayesinde her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz; su geçirmez muhafaza kötü hava koşullarında dahi gözlem yapabilmenizi sağlar. Levenhuk Karma PRO 8x32 Binoküler Dürbün, yüksek kaliteye ve güvenilirliğe önem veren kişiler içindir!
Binoküler dürbün çatı prizmalar kullanılarak geliştirilmiştir; bu nedenle, kompakt boyutta sunulabilmektedirler. Görüntü kalitesinin daha da iyileştirilmesi için binoküler dürbün benzersiz tasarımlı göz mercekleri ile donatılmıştır; bunlar üç grup halinde dört optik elemandan oluşur. Merceklerin tamamen çok katmanlı kaplaması, doğru renk gösterimini sağlar; bu şekilde oluşturulan görüntüler her zaman gerçeğe uygun olur. Bu modelin muhafazası azot dolgulu olduğundan optik parçalar yüksek nem oranlarında dahi buğulanmaz.
Bu binoküler dürbün geliştirilirken ana önceliklerden biri, ergonomik tasarım olmuştur. Bu modelin haki renkte kaymaz kauçuk kaplamalı gövdesi ellerinize rahatça oturur. Gözbebekleri arası mesafe ile diyopterleri ayarlamanıza olanak tanıdıklarından dürbünü kolaylıkla bireysel özelliklerinize göre ayarlayabilir ve göz mercekleri ile gözleriniz arasında en rahat mesafeyi elde edebilirsiniz. Levenhuk Karma PRO 8x32 binoküler dürbün tamamen su geçirmezdir.
Kit içeriği:
Jason Whitehead tarafından hazırlanan Levenhuk Karma PRO 8x32 Binoküler Dürbün görüntüleri:












| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555000749 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 16x18x7 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.96 kg |
| Prizma tipi | çatı |
| Büyütme, x | 8 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 32 |
| Göz mercekleri | 3 grupta 4 eleman |
| Optik malzemesi | BaK-4 |
| Mercek kaplaması | faz düzeltmesiz alüminyum ve gümüş, tamamen çoklu kaplanmış |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 4 |
| Göz uzaklığı, mm | 17.5 |
| Alacakaranlık faktörü | 16 |
| Göreceli parlaklık | 16 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 5.6 |
| Görüş alanı, ° | 7.4 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 129 |
| Yakın odak, m | 2 |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±3 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 56 — 74 |
| Odaklama | merkezi |
| Göz körükleri | bükülme, kauçuk |
| Gövde | kompozit malzeme |
| Gövde dolgusu | nitrojen |
| Suya dayanıklı | yes |
| Nem direnci | yes |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | en fazla 30 dakika 1 m'ye kadar derine daldırma |
| Hermetik olarak sızdırmaz tasarım | yes |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -15 — 60 |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli |
| Boyut | kompakt |
| Uygulama | Kuş gözlemi, gezi |
| Kese sete dahildir | yes |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Gözlük kullananlar için | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























