Gündüzleri ve hatta havanın kararmasına yakın saatlerde yapılan gözlemler sırasında yüksek görünürlük, üstün görüntü kalitesi, ergonomik tasarım ve yüksek optik performans – Levenhuk Karma PRO 8x42 Binoküler Dürbün, yalnızca deneyimli gezginler ve aktif yaşam tarzına sahip olanlar için değil, profesyonel kullanıcılar için de oldukça değerli cihazlardır! Geniş bir görüş alanı, geniş alanları bir seferde gözlemleyebilmenizi sağlar; bu da panoramik gözlemlerin keyfini çıkarabileceğiniz veya hareketli nesneleri kolaylıkla takip edebileceğiniz anlamına gelir. Binoküler dürbün tamamen su geçirmez olduğundan Levenhuk Karma PRO 8x42 Binoküler Dürbün ile yağmur ve buğulanma dahi kaliteli gözlemlerin önünde engel teşkil edemez!
Geniş objektif mercekleri görüntülerin loş ışık koşullarında dahi parlak olması için yeterli ışığı toplar. Aynı zamanda, binoküler dürbün son derece kompakt boyuttadır; bu da çatı prizma tasarımının kullanılması yoluyla mümkün kılınmıştır. Göz mercekleri, üç grup halinde dört optik eleman kullanılarak oluşturulmuştur. Bu tasarım, sonuç olarak elde edilen görüntü kalitesini kayda değer oranda iyileştirir. Bütün bunlara ek olarak mercekler çok katmanlı kaplamalıdır; bu şekilde cihaz içindeki ışık kaybı sıfıra indirilmiştir. Levenhuk Karma PRO 8x42 Binoküler Dürbün ile canlı renklere sahip gerçeğe uygun görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz. Muhafazanın azot dolgusu optik parçaların buğulanmasını önlediğinden yüksek nem dahi görüntülerin keskinliğini etkilemez.
Levenhuk Karma PRO 8x42 Binoküler Dürbünün kişisel görüşünüze göre ayarlanması çok kolaydır. Sağ göz merceği üzerindeki diyopter ayar halkasıyla diyopterleri kolaylıkla ayarlayabilir ve gözbebekleri arası mesafeyi değiştirebilirsiniz. Çevirmeli göz körüklerini kullanarak göz mercekleri ile gözleriniz arasındaki mesafeyi kolaylıkla istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Haki renkte kabartma kauçuk muhafaza, ellerinizden kaymaz. Levenhuk Karma PRO 8x42 Binoküler Dürbün tamamen su geçirmez olduğundan bu cihazları her hava koşulunda kullanabilirsiniz!
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555000756 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 16x18x7 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.1 kg |
| Prizma tipi | çatı |
| Büyütme, x | 8 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 42 |
| Göz mercekleri | 3 grupta 4 eleman |
| Optik malzemesi | BaK-4 |
| Mercek kaplaması | faz düzeltmesiz alüminyum ve gümüş, tamamen çoklu kaplanmış |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 5.2 |
| Göz uzaklığı, mm | 17.5 |
| Alacakaranlık faktörü | 18.55 |
| Göreceli parlaklık | 27.56 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 5.6 |
| Görüş alanı, ° | 7.4 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 129 |
| Yakın odak, m | 2 |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±3 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 56 — 74 |
| Odaklama | merkezi |
| Göz körükleri | bükülme, kauçuk |
| Gövde | kompozit malzeme |
| Gövde dolgusu | nitrojen |
| Suya dayanıklı | yes |
| Nem direnci | yes |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | en fazla 30 dakika 1 m'ye kadar derine daldırma |
| Hermetik olarak sızdırmaz tasarım | yes |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -15 — 60 |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli |
| Boyut | klasik |
| Uygulama | askeri/saha, avcılık ve balıkçılık, Kuş gözlemi |
| Kese sete dahildir | yes |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Gözlük kullananlar için | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























