Levenhuk LabZZ D1 Teleskop, astronomik gözlemlerine bir dakikalığına dahi ara vermek istemeyen genç kaşifler için geliştirilmiştir! Bu model kompakt ve hafiftir; çocuklar kırsal alanlara, okula giderken veya bahçeye çıkarken kolaylıkla yanına alabilir. Bu teleskopun maksimum büyütme oranı 60x'tir bu da Güneş sisteminin tamamını, gezegenlerini ve Ayı, hatta uzaktaki nebulalar ve galaksileri incelemeye olanak tanır.
Levenhuk LabZZ D1 kaplamalı optik parçalarla donatılmış bir Newton yansıtıcıdır. Kromatik sapmalar veya parlamalar olmadan keskin ve net bir görüntü oluşturur. En iyi sonuçlar her zaman gözlemlenen cisimlerin daha fazla ayrıntısını görebileceğiniz şehir ışıklarından uzaktayken elde edilir. Optik tüp, 360 derece döndürülebilen ve yukarı-aşağı hareket ettirilebilen bir masa üstü Dobson kundak üzerine yerleştirilir. Bu tür bir kundak için özel beceriler gerekmez; genç bir astronom dahi bu aracı çaba göstermeden kullanabilir.
Kit, iki göz merceği ve bir Barlow mercek içerir. Levenhuk LabZZ D1 Teleskopun tüm potansiyelini açığa çıkarmak için ilave aksesuarlar satın alabilirsiniz.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002675 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 25x25x36 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.91 kg |
| Optik tasarım | reflektör |
| Optik şema | Newton |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Birincil ayna çapı (açıklık), mm | 76 |
| Odak uzaklığı, mm | 300 |
| En yüksek pratik güç, x | 152 |
| Açıklık oranı | f/3.95 |
| Sınır görünür parlaklık | 11.5 |
| Göz mercekleri | H20 mm (15x), H6 mm (50х) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 1,25 |
| Barlow mercek | 2x |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | Dobsonian, masa üstü, 360° döndürülebilir |
| Optik tüp malzemesi | alüminyum |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























