Levenhuk LabZZ T1 Teleskop, en küçük yaşta olan astronomlara dahi Kozmosun gizemlerini açığa çıkarma fırsatı sunar. Teleskopun kullanılması oldukça kolaydır; bu şekilde çocuklar yıldızlı gökyüzünü kendi kendilerine gözlemleyebilir. Levenhuk LabZZ T1 ile genç bilimciler Güneş Sistemi'nin gezegenlerini ve ayın yüzeyindeki birçok detayı görebilecektir. Gerekli olması halinde, teleskop kolaylıkla bir gözlem teleskopuna dönüştürülebilir – kit, yeryüzü gözlemleri için doğrudan görüntüler oluşturan bir diyagonal ayna içerir.
Levenhuk LabZZ T1 Teleskop, 40x'e kadar büyütme oranları sunan bir yansıtıcıdır. Üç göz merceği ile sunulur ve bu da farklı astronomik nesnelerin gözlemlenmesi için en iyi büyütme oranının ayarlanmasına olanak tanır. Bir klasik altazimut kundak biçiminde olduğundan teleskop kundağının yönetimi kolaydır. Çocuklar bu cihazın nasıl çalıştığını hızlıca öğrenecek ve gökyüzünde istenilen nesneleri hızlıca bulabilecektir.
Kit, yüksekliği ayarlanabilir bir alüminyum tripod içerir. Tripod dengeli ve güvenilirdir ve optik tüpü sağlam bir biçimde destekler.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002644 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 73x22x8 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.404 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 40 |
| Odak uzaklığı, mm | 500 |
| En yüksek pratik güç, x | 80 |
| Açıklık oranı | f/12.5 |
| Sınır görünür parlaklık | 10.11 |
| Göz mercekleri | 1,5x düzeltme göz merceği, 12,5 mm (40х), 20 mm (25x) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 0,96 |
| Bulucu dürbün | optik, 2x |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 650–1150 |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | alt-azimut |
| Optik tüp malzemesi | plastik |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri, karasal nesneler |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























