Levenhuk LabZZ T2 Teleskop ile astronomiye giden ilk adımlarınızı atmanız oldukça kolaydır! Bu teleskop, başlangıç seviyesindeki amatör astronomlar veya Kozmosu keşfetmeye ilgi duyan çocuklar için ideal seçimdir. Teleskopun maksimum büyütme oranı 100x'tir bu da çok sayıda büyük astronomik cismin gözlemlenebilmesini sağlar. Levenhuk LabZZ T2 ile çocuğunuz Güneş Sistemi'nin tüm köşelerini inceleyebilecek ve uzayın derinliklerindeki parlak cisimlerin harika panoramik görüntülerini keşfedebilecektir. Kit, büyüleyici bir uzay macerasına başlamak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi içerir!
Levenhuk LabZZ T2 Teleskop bir diyagonal ayna ve düzeltme göz merceği ile sunulur. Her iki aksesuar da doğru biçimde yönlendirilmiş görüntüler oluşturur ve göz merceği ilaveten teleskopun gücünü 1,5 kat artırır. Bu aksesuarlar Levenhuk LabZZ T2 ile yapılan gözlemlerin rahat, kolay ve eğlenceli bir biçimde gerçekleştirilebilmesini sağlar.
Teleskop, tek bir basit altazimut kundak üzerine kurulur. Kundak kolaylıkla kontrol edilebilir; bir çocuk dahi herhangi bir sorun yaşamadan bu ürünü idare edebilir. Teleskopu destekleyen tripod alüminyumdan yapılmıştır ve ayakların yüksekliği ayarlanabilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002651 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 70x21x8 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.368 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 50 |
| Odak uzaklığı, mm | 600 |
| En yüksek pratik güç, x | 100 |
| Açıklık oranı | f/12 |
| Sınır görünür parlaklık | 10.59 |
| Göz mercekleri | 1,5x düzeltme göz merceği, 12,5 mm (48х), 6 mm (100х) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 0,96 |
| Bulucu dürbün | optik, 2x |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 650–1150 |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | alt-azimut |
| Optik tüp malzemesi | plastik |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri, karasal nesneler |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























