Levenhuk LabZZ TK50 Teleskop, çocuklar için geliştirilmiş bir kompakt akromatik yansıtıcıdır. Ayı ve yeryüzündeki cisimleri görüntülemek için bu teleskopu kullanabilirsiniz. Bu teleskop ile Güneş Sistemi'ndeki gezegenler ile bazı parlak yıldızları da görebilirsiniz ancak bu yalnızca ideal koşullarda mümkün olacaktır (ayrıntılar görülemeyecektir). Bu ay gözlemleri için geliştirilmiş bir teleskoptur; iyi bir genel görüntü ve iyi düzeyde görüntü çözünürlüğü sunar.
Bu teleskopun diğer çocuk modellerine göre sahip olduğu ana avantaj, ultra kompakt olmasıdır. Bir masa üstü tripod üzerine monte edilen bir kısa odaklı küçük optik tüpten oluşur. Bu teleskop taşıma ve depolama için kullanışlıdır. Levenhuk LabZZ TK50 teleskopu bir gözlem teleskopu kadar kolay kullanabilirsiniz. Yukarı, aşağı, sola ve sağa döndürülebilir.
Teleskop gözlemler için gerekli olan aksesuarların tümünü içerdiğinden hediye olarak harika bir seçim olabilir. Ayrıca, taşıma ve saklama çantası da kite dahildir. Çanta dayanıklı plastikten üretilmiştir ve kullanışlı bir tutacağa sahiptir. Teleskop kurulumunuz tamamıyla bu çantaya sığabilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002682 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 46x30x13 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 2.14 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik şema | akromat |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | yansıma önleyici |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 50 |
| Odak uzaklığı, mm | 360 |
| En yüksek pratik güç, x | 100 |
| Açıklık oranı | f/7 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 7 |
| Sınır görünür parlaklık | 10.59 |
| Göz mercekleri | H6 mm (60x), H20 mm (20x), 1,5x düzeltme göz merceği |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 0,965 |
| Odaklayıcı | kremayer ve pinyon |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 350 |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | alt-azimut |
| Optik tüp kundak modu | vidalar |
| Optik tüp malzemesi | metal |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri, karasal nesneler |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | çanta |
| Çanta/torba/sırt çantası sete dahildir | yes |
| Genişletilmiş kit | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























