Levenhuk LabZZ TK60 Teleskop, okul çağındaki astronomiye ilgi duyan çocuklar için ideal hediyedir. Ayın ve yeryüzündeki cisimlerin incelenmesi için idealdir. Gerekli aksesuarların tümü dahildir. Teleskopu kullanmak için herhangi bir özel beceriye sahip olmanız gerekmez. Çanta dahildir. Teleskop kurulumunuzun tamamını aldığından, teleskopu tüm aksesuarları ile birlikte saklamak ve taşımak oldukça kolay olacaktır.
Teleskopun optik tasarımı klasik bir akromatik yansıtıcı niteliğindedir. Teleskopun yansıma önleyici kaplamalı cam optik parçaları, iyi kalitede net görüntüler sunulmasını sağlar. Objektif merceği çapı 60 mm olduğundan gözlem için ana nesne Aydır. Ayrıca daha uzaktaki cisimleri görüntüleyebilirsiniz ancak ayrıntılar görülmeyecektir.
Optik tüp, bir çatal azimut kundak üzerine monte edilir. Bu, giriş seviyesinde teleskoplar için temel kundaktır ancak dikey eksende kullanışlı bir mikrovida ile desteklenir. Bu da teleskopu seçili nesneye doğru ve sorunsuzca ayarlayabilmenizi sağlar. Kundak, bir alüminyum tripod üzerine sabitlenir. Ortasına bir aksesuar tepsisi yerleştirebilirsiniz. Tripod yüksekliği ayarlanabilir.
Kit çeşitli optik aksesuarlar içerdiğinden bunları ayrıca satın almanıza gerek kalmaz.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002699 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 76x37x16 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 5.36 kg |
| Optik tasarım | refraktör |
| Optik şema | akromat |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | yansıma önleyici |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 60 |
| Odak uzaklığı, mm | 700 |
| En yüksek pratik güç, x | 120 |
| Açıklık oranı | f/11.6 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 11.6 |
| Sınır görünür parlaklık | 10.99 |
| Göz mercekleri | 1,5x düzeltme göz merceği, SR4 mm (175x), H12,5 mm (56x), H20 mm (35x) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 1,25 |
| Barlow mercek | 3x |
| Bulucu dürbün | optik, 5x24 |
| Odaklayıcı | kremayer ve pinyon |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 600–1000 |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | alt-azimut |
| Optik tüp kundak modu | vidalar |
| Optik tüp malzemesi | metal |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Gözlemlenen nesne | Güneş Sisteminin gezegenleri, karasal nesneler |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | çanta |
| Çanta/torba/sırt çantası sete dahildir | yes |
| Genişletilmiş kit | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























