Levenhuk LabZZ TK76 teleskop ile Ay, Güneş sisteminin gezegenleri, parlak galaksiler, nebulalar ve yıldız kümeleri gibi bir dizi astronomik cismin yanı sıra meteor yağmurlarını da gözlemleyebilirsiniz. Levenhuk LabZZ TK76 teleskop, kapsamı genişletilmiş bir kite sahip, gençler yönelik bir cihazdır. Çok kolay bir şekilde kullanılabilir.
Bu Newton yansıtıcının optik parçaları yansıma önleyici kaplamalı camdan üretilmiştir. Optik parçalar net bir görüntü sağlar, temel astronomik gözlemler için yeterli miktarda ışık toplar ve sapmaları giderir. Azimut kundak, dikey eksen üzerinde teleskopu seçili nesneye doğru ve sorunsuzca ayarlamanıza olanak tanıyan bir mikrovidaya sahiptir. Alüminyum tripod dengeli ve dayanıklıdır. Ortasında aksesuar tepsisi bulunur. Tripod yüksekliği ayarlanabilir.
Gerekli aksesuarların tümü dahil olduğundan bunları ayrıca satın almanız gerekmez. Tutacaklı sağlam plastik çanta da dahildir. Teleskop kurulumunuzun tamamını aldığından, teleskopu tüm aksesuarları ile birlikte saklamak ve taşımak oldukça kolay olacaktır.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555002705 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 76x41x19 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 7.46 kg |
| Optik tasarım | reflektör |
| Optik şema | Newton |
| Optik malzemesi | optik cam |
| Optik parça kaplaması | yansıma önleyici |
| Birincil ayna çapı (açıklık), mm | 76 |
| Mercek (ayna) şekli | küresel |
| Odak uzaklığı, mm | 700 |
| En yüksek pratik güç, x | 152 |
| Açıklık oranı | f/9 |
| Çözünürlük eşiği, ark saniye | 9.0 |
| Sınır görünür parlaklık | 11.5 |
| Göz mercekleri | 1,5x düzeltme göz merceği, SR4 mm (175x), H12,5 mm (56x), H20 mm (35x) |
| Göz merceği borusu çapı, inç | 1,25 |
| Barlow mercek | 2x |
| Bulucu dürbün | optik, 5x24 |
| Odaklayıcı | kremayer ve pinyon |
| Üçayak | alüminyum |
| Üçayak yüksekliği (ayarlanabilir), mm | 600–1000 |
| Aksesuar tepsisi | yes |
| Teleskop kumandası | manuel |
| Kundak | alt-azimut |
| Optik tüp kundak modu | vidalar |
| Optik tüp malzemesi | metal |
| Kullanıcı seviyesi | başlangıç seviyesi, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | son derece kolay |
| Gözlemlenen nesne | derin gökyüzü nesneleri |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | çanta |
| Çanta/torba/sırt çantası sete dahildir | yes |
| Genişletilmiş kit | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























