



Levenhuk Level PLUS MP10, 1/4" ve 3/8" dişliye sahip optik cihazlar ve kameralarla uyumlu portatif elle kullanılan bir monopoddur. Yük kapasitesi 10 kg’dır. Monopod, geleneksel bir tripodun aksine net ve yüksek kaliteli çekimler yapmanızı sağlar ve sizi tek bir yere “bağlamaz”. Monopod üzerine bir fotoğraf makinesi veya video kamera takarsanız, değişik açılardan daha ilginç resimler elde edebilirsiniz. Ek olarak kit içeriğine saklama ve taşıma için kullanılan bir kese dahildir.
Plaka sökülebilir değildir, çevirme kolu üzerindedir. Uzunluğu ayarlanabilir. Kilitleri çevirerek açmanız, bölümleri dışarı doğru kaydırmanız ve kilitleri hızlıca kapatmanız yeterli. Maksimum yükseklik 1550 mm’dir. Monopod zemin üzerine kurulamaz. Yalnızca elde tutularak kullanılabilir. Hafif, portatiftir ve metalden üretilmiştir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004082 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 51x7x7 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.61 kg |
| Tripod türü | elle tutulan monopod |
| Bölüm (eğim sayısı) | 4 |
| Kilit | çevirme kilidi |
| Yükseklik, mm | 480 — 1550 |
| Maksimum taşıma kapasitesi, kg | 10 |
| Tripod malzemesi | alüminyum |
| Başlık (kundak) malzemesi | hayır |
| Başlık | hayır |
| Dişli | 1/4", 3/8" |
| Uzunluk (katlı halde), mm | 485 |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





















