



Levenhuk LX700 lazerli mesafe ölçer, mesafeyi ve açıları ölçen ve hareketli hedeflerin hızını hesaplayan kompakt ve hafif bir cihazdır. Hızlı performans, düşük güç tüketimi ve yüksek ölçüm doğruluğu karakteristik özellikleridir. Farklı boyutlara sahip büyük (örn. binalar veya ağaçlar) ve nispeten küçük (örn. bayrak direkleri veya küçük vahşi av hayvanları) nesneleri hedefleyebilir. Cihaz 700 metreye kadar olan mesafeleri ölçebilir.
Optik parçalar 6x büyütme sağlar ve bu sayede cihaz, gözlem için klasik bir monoküler olarak da kullanılabilir. Mesafe ölçerin iki çalışma modu bulunmaktadır: tek mesafe ölçüm modu ve tarama modu. Tarama modunda sürekli olarak ölçüm yapılabilir, örneğin hareket eden bir nesneye olan mesafeyi ölçmek istediğinizde bu özellik kullanışlıdır. Alandaki tek bir küçük nesneye olan mesafeyi ölçmek için kullanılan bir bayrak direği kilitleme modu da bulunmaktadır. Cihaz hızla bir hedef bulur ve hedefe kilitlendiğinde titrer. Ayrıca eğim modu da vardır. Eğim modunda tüm ölçümler gerçek zamanlı olarak görünür.
Cihaz, birlikte temin edilen USB kablosuyla (AC adaptörü dahil değildir) şarj edilebilen yerleşik bir şarj edilebilir pille çalışır. Pil gücünden tasarruf etmeyi sağlayan bir otomatik kapanma işlevi bulunmaktadır. Elde kullanım için tasarlanmış olmasına rağmen, cihazı sabitlemek için mesafe ölçeri standart bir üç ayaklı sehpaya takmak üzere kullanılabilen 1/4" kundak dişi de vardır.
Lütfen dikkat edin: KÖ aydınlatma (kızılötesi) çalışırken fotoğraf ve video kameralarının yanı sıra benzeri elektronik cihazlar tarafından algılanabilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016146 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 7x13x11 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.34 kg |
| Büyütme, x | 6 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 25 |
| Aralık | 500 m ila 1000 m arası |
| Hata | ±1 m |
| Ölçüm aralığı, m | 5 — 700 |
| Ölçü birimleri | metre/yarda |
| Ölçüm doğruluğu | mesafe: ±1 m / %±0,5; açılar: ±1° |
| Lazer işaretleyici | 905 nm, <1 mW, sınıf 1 |
| Güç kaynağı | dahili 750 mAh lityum-iyon pil |
| Ek | 1/4" standart diş, hız hesaplaması, otomatik kapanma işlevi, tarama modu |
| Uygulama | avcılık |
| Kullanıcı seviyesi | deneyimli kullanıcılar, yeni başlayanlar |
| Montaj ve kurulum zorluk seviyesi | kolay |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek





















