Levenhuk Monaco ED 12x50 Binoküler Dürbün, karmaşık koşullarda gözlem yapılması için yüksek açıklıklı, güçlü optik araçlardır. Birinci sınıf ekstra düşük dispersiyonlu optik parçalar, su geçirmez tasarım ve aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklılık bu modelin ana özellikleridir. Bu binoküler dürbün, yabani hayvanlar ve kuşların gözlemlenmesi, doğal ve kırsal manzaraların incelenmesinin yanı sıra avcılık ve balıkçılık için de idealdir. Bunları atış talimi veya geniş kapsamlı alanlar için kullanabilirsiniz. Levenhuk Monaco ED 12x50, amatör ve profesyonel gözlemler için ideal seçimdir!
Optik parçalar
Binoküler dürbünün optik tasarımı kompakt çatı prizmaları ile çok elemanlı göz mercekleri ve objektif merceklerinin uyumlu bir birleşimini içermektedir. Tüm mercekler ekstra düşük dispersiyonlu camdan yapılmıştır ve tamamıyla çok katmanlı yansıma önleyici kaplamayla korunmaktadır. Bu nedenle, optik parçalar görüntüyü bozmaz, optik sapmaları ve parlamayı giderir ve iletilen görüntünün keskin, detaylı ve doygun olması sağlanır. Binoküler dürbün loş ışık koşullarında gözlem için uygundur; optik parçalar, alacakaranlıkta, şafak sökerken veya bulutlu günlerde gözlem yapılması için yeterli güçtedir.
Gövde malzemesi
Optik elemanlar, darbe geçirmez muhafaza ile güvenilir bir biçimde korunmaktadır. Ekstrem sıcaklıklardan ve kazara düşmelerden etkilenmeyen sıcaklığa karşı dayanıklı plastikten üretilmiştir. Dürbün, tutuşu sağlamlaştıran, kaymaz malzeme kaplamalıdır. Levenhuk Monaco ED 12x50, merceklerde buğulanmayı önleyen bir gaz olan azot ile doldurulmuştur. Binoküler dürbün, hermetik tasarımları sayesinde su geçirmez: yağmur, kar veya 1,5 m (5 ft.) derinliğe kadar suya kısa süreli daldırmaya karşı dayanıklılık.
İlave yeterlilikler
Binoküler dürbünü bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Gözbebekleri arası mesafeyi ayarlayabilir, hassas diyopter ayarı yapabilir, odaklamayı düzenleyebilir ve göz körüklerini dışarı çekebilir veya aşağı katlayabilirsiniz. Binoküler dürbün, uzun göz uzaklığına sahiptir; bu da bu ürünü gözlüklü halde gözlem yapmak için kullanışlı kılar. Levenhuk Monaco ED 12x50, tripodlara (ayrıca satın alınır) uyarlanabilir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555000855 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 26x24x10 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 2.07 kg |
| Prizma tipi | faz düzeltmeli çatı |
| Büyütme, x | 12 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 50 |
| Göz mercekleri | 3 grupta 5 eleman, göz merceği çapı: 28 mm |
| Objektifler | 3 grupta 4 eleman |
| Optik malzemesi | ED |
| Mercek kaplaması | dielektrik, tamamen çoklu kaplanmış |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 4.2 |
| Göz uzaklığı, mm | 18 |
| Alacakaranlık faktörü | 24.49 |
| Göreceli parlaklık | 17.64 |
| Görüş alanı, ° | 5.4 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 95 |
| Yakın odak, m | 3.5 |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±3 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 56 — 74 |
| Odaklama | merkezi |
| Göz körükleri | bükülme |
| Gövde | plastik |
| Gövde dolgusu | nitrojen |
| Suya dayanıklı | yes |
| Nem direnci | yes |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | en fazla 3 dakika 1,5 m'ye kadar daldırma |
| Hermetik olarak sızdırmaz tasarım | yes |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -15 — 40 |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli |
| Boyut | klasik |
| Uygulama | askeri/saha, avcılık ve balıkçılık |
| Kese sete dahildir | yes |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | çanta |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























