Levenhuk Nitro 10x32 Binoküler Dürbün kompakt bir tasarıma sahiptir, tüm görüş alanında net ve parlak görüntüler sağlar ve kötü hava etkilerine karşı korumalıdır. Yürüyüşte harika bir yol arkadaşıdır, kır yürüyüşünde bölgeyi keşfetmeye yardımcı olur ve hayvanat bahçesinde veya spor etkinliklerinde kullanışlıdır. Azot dolgusu, merceklerin buğulanmamasını sağlar ve sızdırmaz gövde, binoküler dürbün suya düşsebile sudan korur.
Optik elemanlar tamamen kaplamalı BaK-4 camdan üretilmiştir. Büyütme oranı 10x'tir – uzaktaki nesnelerin küçük ayrıntıları bile net bir şekilde görülebilir ve panorama gözlemi için oldukça rahat bir büyütme özelliğine sahiptir. Odaklama, merkezi odaklama tekeri döndürülerek ayarlanabilirken, keskinliği ayarlamak için sağ göz merceği üzerindeki diyopter ayarı halkası kullanılabilir. Çevirmeli göz körükleri uzun süreli gözlem için en uygun konumu seçmenize izin verir. Bir üç ayak sehpa ile kullanılması için dişi vardır.
Cihaz sağlam bir tasarıma sahiptir. Gövde, yüksek mukavemetli ABS plastikten yapılmıştır ve bu nedenle yoldaki tüm zorluklara dayanabilir. Yan dokulu ekler ile kaymaz kauçuk kaplama, tutuşu daha güvenli hale getirir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555000893 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 18x15x7 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.76 kg |
| Prizma tipi | çatı |
| Büyütme, x | 10 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 32 |
| Göz mercekleri | 3 grupta 4 eleman |
| Objektifler | 2 grupta 3 eleman |
| Optik malzemesi | BaK-4 |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 3.1 |
| Göz uzaklığı, mm | 15 |
| Alacakaranlık faktörü | 17.88 |
| Göreceli parlaklık | 9.61 |
| Görüş alanı, ° | 5.6 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 98 |
| Yakın odak, m | 4 |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±4 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 53 — 74 |
| Odaklama | merkezi |
| Göz körükleri | bükülme |
| Gövde | yüksek dayanımlı ABS plastik |
| Gövde dolgusu | nitrojen |
| Nem direnci | yes |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | IP67, kısa süreli suya daldırmaya karşı koruma, toz geçirmez |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 50 |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli; adaptör ile monte edilir (adaptör dahil değildir) |
| Boyut | kompakt |
| Uygulama | gezi |
| Ek | kauçuklu gövde |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Gözlük kullananlar için | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























