Levenhuk Nitro ED 10x42 10x çatı binoküler dürbün, su geçirmez azot dolgulu bir gövdede ekstra düşük dispersiyonlu camın tüm avantajlarını sunar. Binoküler dürbün, keskin ince ayrıntılara ve zengin renk sunumuna sahip ultra net görüntüler sağlar ve yağmura, kara ve hatta kısa süreli su altında kalmaya karşı dayanıklıdır. Bu binoküler dürbün sıcaklık değişimlerinden etkilenmez, mercekler zorlu hava koşullarında bile buğulanmaz. Bu model, ister çevreyi keşfetmek ister avlanırken bir hedefi takip etmek olsun, herhangi bir alan gözlemi için mükemmel bir seçimdir.
ED optik parçalar, renk bozulması içermeyen görüntüler üreterek kalitesini ve çözünürlüğünü önemli ölçüde artırır. Cam tamamen kaplanmıştır, ışık geçirgenliğini artırır, bu özellikle alacakaranlıkta ve bulutlu havalarda yeterli dış ışık olmadığında gözlem yaparken önemlidir. Levenhuk Nitro ED 10x42 binoküler dürbün, optimum bir büyütme ve görüş alanı kombinasyonuna sahiptir – bir yandan uzaktaki nesneleri, diğer yandan tüm manzarayı görebilirsiniz.
Ayarlar arasında diyopter ayarı (sağ göz merceğindeki halka) ve çevirmeli göz körükleri (gözlem için en rahat konumu seçebilirsiniz) yer alır. Geleneksel merkezi odaklama ve gözbebekleri arası mesafeyi ayarlama da vardır. Gözlem yaparken gözlük takmayı planlıyorsanız önemli olan uzun bir göz mesafesi vardır. Gerekirse, binoküler dürbün bir üç ayaklı sehpa üzerine monte edilebilir, 1/4" standart dişli vardır.
Yüksek dayanımlı ABS plastik gövde, binoküler dürbünü hasara karşı dirençli hale getirirken, kauçuk kaplama daha iyi bir tutuş sağlar.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555000947 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 23x16x7 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.145 kg |
| Prizma tipi | çatı |
| Büyütme, x | 10 |
| Objektif merceği çapı (açıklık), mm | 42 |
| Göz mercekleri | 3 grupta 4 eleman |
| Objektifler | 2 grupta 3 eleman |
| Optik malzemesi | ED |
| Mercek kaplaması | tamamen çoklu kaplanmış |
| Çıkış açıklığı çapı, mm | 4.1 |
| Göz uzaklığı, mm | 18 |
| Alacakaranlık faktörü | 20.5 |
| Göreceli parlaklık | 16.81 |
| Görüş alanı, ° | 7 |
| Görüş alanı, m/1000 m | 122 |
| Yakın odak, m | 3.5 |
| Göz merceği diyopter ayarı, diyopterler | ±4 |
| Gözbebekleri arası mesafe, mm | 53 — 74 |
| Odaklama | merkezi |
| Göz körükleri | bükülme |
| Gövde | yüksek dayanımlı ABS plastik |
| Gövde dolgusu | nitrojen |
| Suya dayanıklı | yes |
| Neme/suya karşı koruma derecesi | IP67, toza ve suya geçici süreyle daldırmaya karşı tam koruma |
| Çalışma sıcaklığı aralığı, °C | -10 — 50 |
| Üçayağa uyarlanabilir | standart 1/4" dişli; adaptör ile monte edilir (adaptör dahil değildir) |
| Boyut | klasik |
| Uygulama | Kuş gözlemi, askeri/saha, avcılık ve balıkçılık |
| Ek | kauçuklu gövde |
| Bir üç ayaklı sehpaya montaj | yes |
| Kese/çanta/torba sete dahildir | kese |
| Gözlük kullananlar için | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























